Jaak Madison: eurosaadikud tahavad asüülitaotlusele eitava vastuse saanud Moria laagriasukad laiali jagada

Maailm,
©Uued Uudised
Euroopa Parlamendist jääb mõnele eurosaadikule vist väheks, tahaks ka vallas oli peig pulmas ja kadunuke matustel. Pilt on illustratiivne.

Eesti eurosaadik Jaak Madison kirjutab skisofreenilisest seisundist, mis tekib Euroopa Parlamendi vasakliberaalsetel europoliitikutel alati, kui jutuks on migrantide laialijaotamine.

“Täna toimus Euroopa Parlamendis debatt Lesbose saarel maha põletatud migrandilaagri teemal. Ei tohiks ehk enam üllatada, kuid ikka imestad hullumeelsuse pärast – tunnistati avalikult, et maha põletatud laagris olid pea kõik migrandid juba eitava vastuse oma asüülitaotlusele saanud, kuid ikka nõuavad austatud parlamendiliikmed nende inimeste jaotamist erinevatesse riikidesse. Kui on teada, et tegemist on illegaalidega, kes ei saanud asüüli ja peaks tagasi saadetama oma lähteriikidesse, siis Euroopa Parlamendi geeniused tahavad neid ikkagi ümber jaotada ning halavad solidaarsusest ja inimlikkusest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Lisaks kutsuvad nad üles kõiki selliseid laagreid sulgema ja paljud nimetavad neid kontsentratsiooonilaagriteks. Kahjuks ei ütle nad aga seda, et kuhu need migrandid siis panna? Tänavale lahti lasta? Paigutada ka juba asüülitaotlusele eitava vastuse saanud migrandid üle Euroopa laiali?

Kas tegemist on rumaluse või kurjusega, ma ei tea. Paljud neist on lihtsalt rumalad, kes ei suudagi mõista olukorda, mis saabub, kui hakatakse illegaale ümber jaotama ja migrandilaagreid sulgema. Paljud on kindlasti ka lihtsalt kurjad inimesed, kes tahavadki muuta tänased illegaalsed migratsiooniviisid legaalseteks. Sellisel juhul poleks nende arvates ka enam probleemi, kuna asi oleks legaalne.

Kuid ärme unusta, et need austatud parlamendisaadikud on saanud parlamenti selliste hulluste rääkimiseks hääled oma riikidest ja valijatelt. Seega rumaluse või kurjuse eest vastutavad paljud-paljud Euroopa tavainimesed.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused