Jaak Madison: Schengeni viisaruumi püsimise garantiiks on piiride kaitse ja kontroll

Maailm,
- Updated

„Schengeni viisaruumi hoidmise aluseks on piiride kaitse ja kontroll. Kui seda ei saavutata, on ka Schengeni lõpp ennustatav,“ ütles Riigikogu liige Jaak Madison Bratislavas toimuval Euroopa Liidu asjade komisjonide konverentsil (COSAC).

Madisoni sõnul on rõõmustav, et võrreldes eelmisel aasta novembris toimunud COSAC-iga on Euroopa riikide immigratsioonialane retoorika vähem sinisilmne.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Ka mõningaid Euroopa riikide juhte on tabanud meelemuutus. Kui läinud aastal mõisteti Austraalia range migratsioonipoliitika hukka, siis vaid loetud nädalad tagasi soovitas Saksamaa siseministeerium Austraalia migratsioonipoliitikast eeskuju võtta,“ märkis Madison.

„Rahvusparlamentide liikmetel tuleb meeles pidada, et me oleme valitud oma rahvaste poolt ja meie esmane ülesanne on tagada oma inimeste heaolu ja julgeolek, mitte tegeleda illegaalsete immigrantide laialijagamisega.“

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni delegatsioon osaleb 13.-15. novembril toimuval rahvusparlamentide Euroopa Liidu asjade komisjonide konverentsil Bratislavas, mida korraldab eesistujariigi Slovakkia parlament. Arutluse all olevate teemade hulka kuuluvad rahvusparlamentide rolli tugevdamine ELis, EL-USA vaheline kaubanduskokkuleppe, Euroopa Energialiit ning ränne.

Eesti delegatsioonis on lisaks ELAK-i esimehele Kalle Pallingule aseesimees Jaak Madison ning liikmed Johannes Kert, Toomas Jürgenstein ja Oudekki Loone.

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused