Jaak Madison Strasbourgis: esimesena peame kaitsma oma inimesi ja rahvaid!

Maailm,
- Updated
©UU
Jaak Madison Strasbourgis.

„Kui Euroopa Liidu riigid pagulaspoliitikat reguleerivat Dublini konventsiooni ei täida, siis on Schengeni viisaruumi kadumine ja piirikontrollide taastamine paratamatus,“ ütles Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni aseesimees Jaak Madison Strasbourgis Euroopa Nõukogu Parlamentaarses Assamblee (ENPA) istungil.

„Kõige tähtsam on tagada meie oma inimeste turvalisus ja heaolu ning alles siis saame saame rääkida migrantide päästmisest. Mitte kellelgi pole õigust ette kirjutada iseseisvatele riikidele, kui palju nad peavad vastu võtma migrante,“ ütles Madison.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tema sõnul on tarvis tagada oma välispiiride kaitse, taastada kontroll Euroopa sisepiiridel ning illegaalselt Euroopas viibijad tagasi saata.

„Samuti tuleks aidata tõelisi sõjapõgenikke põgenikelaagrites Jordaanias ja Liibanonis ning tagada ühiselt nende inimväärne elu konflikti stabiliseerumiseni. Kui me seda ei tee, siis Kölni juhtumid saavad olema peagi sagedased kogu Euroopas,“ ütles Madison.

Euroopa Nõukogu Parlamentaarne Assamblee (ENPA) on üks Euroopa Nõukogu kahest peamisest organist, mis koosneb 47 riigi parlamendidelegatsioonidest. Assamblee koguneb nädalapikkusele plenaaristungile neli korda aastas Strasbourgis Euroopa palee istungitekojas.

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused