Jaak Madison: vasakäärmuslik liberalism tekitab lõpuks vastasjõu teise äärmuse näol

Maailm,
©Uued Uudised
Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison.

Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison juhib tähelepanu sellele, et “paremäärmusluse” vastu võitleval Saksamaal võivad kõik teised äärmuslused tegevusvabadust nautida.

“Igasugune äärmuslus on halb ja ohtlik, olgu selleks kliima-, veganlus-, vasak- või paremäärmuslus. Kuid täiesti hale on lugeda uudist, kuidas Saksamaa siseminister peab “paremäärmuslust” suureks ohuks Saksamaa julgeolekule. Kuidas sellega nüüd siis ikkagi on: kui uusaastaõhtutel vägistatakse migrantide poolt euroopa naisi, jõuluturud turvatakse betoonäärtega, islamiradikaalid kutsuvad mošeedes üles rünnakutele “uskmatute” vastu ja nüüd siis on ohuks hoopis mingid paremäärmuslased?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kas ei ole ehk hoopis nii, et vasakäärmuslaste viljeletud äärmuslik liberalism tekitab lõpuks vastasjõu teise äärmuse näol? Sellest ei tasu vist rääkidagi, et praeguse sisserände ja demograafilise olukorra jätkumisel on Saksamaal 2100. aastal sakslasi 35 miljonit, migrandi päritoluga inimesi aga 40 miljonit. See pole muidugi mingi oht julgeolekule. Üldse mitte.”

2 commentsOn Jaak Madison: vasakäärmuslik liberalism tekitab lõpuks vastasjõu teise äärmuse näol

 • Avatar

  Ei jää muu kui nõustuda.

  Liberalism, ilma liialdusteta, siiski o0ngi üks osa ja väärtuste alustest

  Vasakpoolsus, see on nsama keeruliselt defineeritav, kui parempoolsus

  Sotsialism aga on igasugune REZIIM ja reziim kehtestab üldise korra. Mulle näiteks meeldiks, kui kanepisuitsetajad oleks arvel, mitte neid piinata.

  Aga lähme lähedastemate-gaugemate sõnade juurde nagu sootsium

 • Avatar

  Ning seda r22gib keegi kes oli asunud USA poolele, kui see Iraaniga kiskles?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused