Jared Taylor: Fakte rassidevahelistest kuritegudest varjatakse tahtlikult

Maailm,
- Updated

Läänemaailma üks tuntumaid valge rassi eestkõnelejaid Jared Taylor on sattunud liberaalide rünnaku alla seoses Lõuna-Carolina osariigis eelmisel nädalal toime pandud tulistamisega. Tulistaja Dylann Roof, kes tappis üheksa musta ameeriklast, luges muu hulgas Konservatiivsete Kodanike Nõukoja (Council of Conservative Citizens) veebilehte, Taylor on aga üks selle eestkõnelejaid.

Liberaalid süüdistavad Taylorit ja teisi rassirealiste selles, nagu ajendaks nende poolt välja toodud faktid mustade kuritegevusest Ameerikas rassistlikke kuritegusid mustade vastu. Näiteks langes 2010. aastal USAs valgete rünnakute ohvriks 62 593 musta ameeriklast, mustade rünnakute ohvriks aga 320 082 valget. USA elanikest moodustavad mustad 12,6%, mis tähendab, et mustad panevad toime 25 korda rohkem kuritegusid teise rassi vastu kui valged.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Al-Jazeera telekanalile antud intervjuus lükkas Taylor oma organisatsiooni pihta suunatud süüdistused ümber. “[Roof] ei saanud meie veebilehelt inspiratsiooni, ta sai informatsiooni,” ütles Taylor. “See informatsioon mõjus talle nii häirivalt, sest faktid ja reaalsus valdavalt mustade kuritegudest valgete vastu on miski, millest peaaegu kunagi ei räägita. Seda varjatakse tahtlikult.”

Intervjueerija ei suutnud neid fakte ümber lükata ja jätkas Taylori ründamist veebilehelt välja nopitud üksikute lausetega, millega ka Taylor ei nõustunud.

Jared Taylor väljendab arvamust, mida jagavad paljud nii mustad kui ka valged ameeriklased: kuritegusid ühe või teise rassi vastu ei saa õigustada, neid põhjustab aga olukord, kus väga erinevad rassid on sunnitud multikultuursuse sildi all üheskoos elama. Dylann Roof ilmselt ei mõistnud, et niisugused kuriteod saavad valgete identiteedipoliitikale tuua vaid kahju, sest süütute inimeste ründamine ei aita kuidagi meie ees nii Ameerikas kui ka Euroopas seisvaid probleeme lahendada.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused