Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Jared Taylor: Fakte rassidevahelistest kuritegudest varjatakse tahtlikult

-
25.06.2015
Laadime sisu...

Läänemaailma üks tuntumaid valge rassi eestkõnelejaid Jared Taylor on sattunud liberaalide rünnaku alla seoses Lõuna-Carolina osariigis eelmisel nädalal toime pandud tulistamisega. Tulistaja Dylann Roof, kes tappis üheksa musta ameeriklast, luges muu hulgas Konservatiivsete Kodanike Nõukoja (Council of Conservative Citizens) veebilehte, Taylor on aga üks selle eestkõnelejaid.

Liberaalid süüdistavad Taylorit ja teisi rassirealiste selles, nagu ajendaks nende poolt välja toodud faktid mustade kuritegevusest Ameerikas rassistlikke kuritegusid mustade vastu. Näiteks langes 2010. aastal USAs valgete rünnakute ohvriks 62 593 musta ameeriklast, mustade rünnakute ohvriks aga 320 082 valget. USA elanikest moodustavad mustad 12,6%, mis tähendab, et mustad panevad toime 25 korda rohkem kuritegusid teise rassi vastu kui valged.

Al-Jazeera telekanalile antud intervjuus lükkas Taylor oma organisatsiooni pihta suunatud süüdistused ümber. “[Roof] ei saanud meie veebilehelt inspiratsiooni, ta sai informatsiooni,” ütles Taylor. “See informatsioon mõjus talle nii häirivalt, sest faktid ja reaalsus valdavalt mustade kuritegudest valgete vastu on miski, millest peaaegu kunagi ei räägita. Seda varjatakse tahtlikult.”

Intervjueerija ei suutnud neid fakte ümber lükata ja jätkas Taylori ründamist veebilehelt välja nopitud üksikute lausetega, millega ka Taylor ei nõustunud.

Jared Taylor väljendab arvamust, mida jagavad paljud nii mustad kui ka valged ameeriklased: kuritegusid ühe või teise rassi vastu ei saa õigustada, neid põhjustab aga olukord, kus väga erinevad rassid on sunnitud multikultuursuse sildi all üheskoos elama. Dylann Roof ilmselt ei mõistnud, et niisugused kuriteod saavad valgete identiteedipoliitikale tuua vaid kahju, sest süütute inimeste ründamine ei aita kuidagi meie ees nii Ameerikas kui ka Euroopas seisvaid probleeme lahendada.