Järjekordne kultuuriline rikastumine Rootsis, mängus afgaanid ja pussnoad

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Rootsi politseil on sisserändajate kuritegudest küllastunud riigis tööd kuhjaga.

Rootsis toimus möödunud nädalal taas avalikus kohas pussitamine, mille tagajärjel suri 21-aastane noormees. Pussitamises kahtlustatuna on arreteeritud Afganistanist pärit migrant ja tema kaks poega.

Tapmine toimus Põhja-Rootsis Kiruna linnas. Arreteeritud afgaan ja tema kaks alaealist poega väitsid, et tegutsesid pussitades enesekaitseks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rootsi uudisteportaali Nyheter Idag andmetel tulid kolm afgaani Rootsi 2012. aastal. Nad taotlesid asüüli, kuid nende taotlus lükati tagasi. 2015. aastal taotlesid nad uuesti asüüli ja neile anti alaline elamisluba, mehe pojad said möödunud aastal ka Rootsi kodakondsuse.

Juhtumiga tegelev prokurör Lindha Strömberg ütles Rootsi uudistekanalile SVT, et ohver ja väidetavad tapjad tundsid üksteist, kuid ta ei täpsustanud, mis võis olla väidetava mõrva motiiv.

„Kõik kolm tunnistavad osaliselt sündmuste käiku, kuid eitavad, et tegemist oli kuriteoga. See tähendab, et nad on nõus, et on teinud midagi, kuid nad ei tunnista end süüdi mõrvas,“ ütles Strömberg ega soovinud rohkem midagi täpsustada.

2015. aasta migratsioonikriisist saadik on Rootsis suurenenud Afganistanist pärit migrantide poolt toime pandud kuriteod ja tapmised. Möödunud aasta jaanuaris mõisteti 41- aastane Afganistanist pärit mees süüdi oma alaealise naise mõrvas 2016. aastal. Afgaan oli pärast uurimise alla sattumist Rootsist põgenenud, kuid ta arreteeriti Iraanis ja toodi kohtumõistmiseks tagasi Rootsi.

2019. aasta oktoobris arreteeriti taas Afganistanist pärit mees, kes väidetavalt kägistas surnuks oma 69-aastase rootslasest õpetaja. Mees mõisteti mõrvas süüdi, kuid hiljem tema karistust vähendati, kuna Rootsi kohus leidis 20-aastasel mehel olevat tõsiseid vaimseid probleeme.

Allikas: Breitbart

3 commentsOn Järjekordne kultuuriline rikastumine Rootsis, mängus afgaanid ja pussnoad

  • Avatar

    Liberaalid arvavadki kõiksugu lollusi.Kuid mis sellese teemasse puutub, siis muutub ka liberaali arvamus moslemisse kardinaalselt,kui liberaali mõni lähedane moslemi poolt ära tükeldatakse.Kuif katsu sa valgele naisele selgeks teha et moslem ei tule siia teda armastama, vaid omastama

  • Avatar

    Juba see on vaimne probleem kui inimene läheb kodunt laia maailma hõlpelu otsima!

  • Avatar

    Liberaalide arvates on Rootsi eeskujuks teistele riikidele kui rikas ja salliv progressiivne ühiskond.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused