Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Judit Varga – Ungari justiitsminister, kes on elutervema suhtumisega kui liberaalsed “seelikuvalitsused”

04.02.2021
Ungari kaunis justiitsminister Judit Varga võitleb konservatiivse maailmavaate eest.

Eesti sallivusleeris rõõmustatakse liberaalse-vasakpoolse “seelikuvalitsuse” üle, kes veab siia Brüsseli ideoloogiaid. Ometigi on poliitikas küllaga naisi, kes on märgatavalt elutervema mõtlemisega ja üheks selliseks on Ungari kaunis justiitsminister Judit Varga, kes jagab sotsiaalmeedias oma arvamusi.

Eesti justiitsministriks on nüüd Maris Lauri – kujutage vaid ette, et tema võiks öelda sõnu, mida on öelnud Judit Varga.

“Jälgime suure murega liberaalse “avatud” ühiskonna läbimurret, mis soovib hävitada kõik kogukonna väärtused ja egotsentrismi ning muuta eneseteostus ja tarbimine oma maailma alustalaks.

Sellisesse liberaalsesse ühiskonda ei sobi ükski teisitimõtleja. Ka religioonil, rahvusel, kultuuril, traditsioonilisel peremudelil ning juurtel pole selles kohta.

Selle asemel on sooideoloogia, kristlaste tagakiusamine, tehnoloogiahiidude arvamusi ahistav diktatuur, rahvuste hävitamise kavatsus ja halli ühtse ühiskonna loomine, kus kõik peavad olema liberaalsed ja individualistid.

Ajalugu on aga mitu korda tõestanud, et pendel võib välja liikuda äärmusesse. Igale tegevusele järgneb vastutegevus. Ärgem siis kartkem, meie, kes usume, et elu on midagi enamat kui lihtne olemasolu.”