Jurist: Pennsylvanias on arvesse läinud sadu tuhandeid ebaseaduslikke hääli

Maailm,
- Updated
President Trumpi jurist Rudy Giuliani.

President Donald Trumpi jurist Rudy Giuliani väitis 11. novembril, et Pennsylvania osariigi suuremates linnades (Philadelphia ja Pittsburgh) on võetud arvesse umbes 650 000 ebaseaduslikku häält.

Intervjuus Fox Businessile ütles Giuliani, et praktiliselt mitte ühtegi neist sedelitest ei olnud vabariiklastest vaatlejatel võimalik lähemalt näha. „Praegu oleme jõudnud Philadelphias ja Pittsburghis lugeda kokku umbes 650 000 ebaseaduslikku hääletussedelit. See, et peavoolumeedias räägitakse, nagu meil ei oleks mingeid tõendusmaterjale on täielik vale, nagu nad on juba aastaid valetatud.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mõned päevad varem oli Giuliani teatanud, et Trumpi kampaaniameeskonnal on piisavalt tõendeid Pennsylvania valimistulemuste muutmiseks. Eelmisel pühapäeval ütles ta Fox Newsile, et Trumpi kampaania poolt sisse antud kohtukaebused võivad tuua päevavalgele isegi kuni 900 000 vigast hääletussedelit.

Mitteametliku tulemuse kohaselt kogus Joe Biden Pennsylvania osariigis 3,35 miljonit häält ja Trump 3,31 miljonit häält. Protsentides tähendab see, et Biden kogus 49,7% ja Trump 49,1% häältest. „Ma usun, et meil on Pennsylvania tulemuste muutmiseks piisavalt [tõendusmaterjali]. Pennsylvania valimised oli täielik katastroof,“ rääkis Giuliani. „Meil on olemas tunnistajad, kes nägid, kuidas inimesi aeti hääletusjaoskondadest minema. Meil on tunnistajad, kelle sõnul prooviti inimeste hääletusotsust mõjutada ja näidati, kuidas oma häält muuta. Ma räägin siin laiemast taustast.“

Giuliani sõnul ei lubatud Pittsburghi vabariiklaste vaatlejaid häältelugemisruumi või ruumi lähedusse ja seda 24 tunni jooksul. „Me läksime kohe kohtusse ja meie vaatlejad lubati ligi kaks meetrit lähemal, mille peale liigutasid demokraadid häältelugemismasinad jälle kaks meetrit kaugemale. See kõik on salvestatud videosse. Meil on üle 50 tunnistaja,“ lisas ta.

Esmaspäeval esitas Trumpi kampaania uue kohtukaebuse, eesmärgiga peatada Pennsylvania hääletustulemuste ametlikuks kuulutamine. Kampaania väitel ei järgitud osariigi erinevates maakondades kirjateel saadetud sedelite lugemisel ühesuguseid valimisreegleid ja vabariiklastest vaatlejatel ei võimaldatud jälgida häältelugemisprotsessi mõistlikust kaugusest. Kaebus on seotud ka ühe Erie maakonna postikulleriga, kelle väitel rääkis tema ülemus kirjateel saabuvatele sedelitele varasema postitempli lisamisest.

Allikas: The Epoch Times

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused