Jutt kümnest tuhandest Tuvalu polüneeslasest Hiiumaal on vasakliberaalne küüditamismõte

Rubriik Maailm On
- Updated
©AFP/Scanpix
Kas keegi kujutab seda rahvast ette külmal Põhjamaal, jäise mere keskel asuval saarel?

Saksamaa rohelised ja Eesti president mõtlevad juba kümne tuhande Tuvalu saareriigi kodaniku ümberasustamisele, kuigi nende korallsaartel asuv kodumaa on ikka alles – aga hüsteeriat on juba täna vaja.

Rohesakslased lubavad tuvalulased süürlaste kõrvale Merkeli nisa otsa võtta ja president Kaljulaid pakub neile elamiseks Hiiumaad – küsimata sedagi, mida tahavad looduslapsed ise. Veel vähem küsib ta seda hiidlastelt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Võttes aluseks Kaljulaidi uskumatult totra pakkumise, tuleks alustada sellest, et Tuvalu tähendab madalaid (kuni 5 meetrit merepinnast) korallsaari Vaikse ookeani keskpaiga soojades vetes, kus valitseb troopiline kliima ja kasvavad kookospalmid. Tuvalut arvatakse koos Maldiividega olevat esimesi riike, mis jääb merevee taseme tõusu korral lainete alla.

Võib-olla tuleb kunagi tõesti tuvalulasi saartelt evakueerima hakata, kuid praegu keskenduks vasakliberaalide soovile asustada nad ümber Euroopasse.

Maailma rahvaste segajad ei mõtle sellele, mida tähendab Lõunamere soojas kliimas ja aastaringselt suves elavate inimeste toomine Hiiumaale, kus vähemalt pool aastat on vilets suusailm ja tuul õõtsub jäätunud Väinamerelt rannamändide alla. Kuidas hakkavad siin elama polüneeslased? Ega palmide kasvamiseni meie kliima ikka ei soojene…

Aga eestlust neegritele ja venelastele kinkiv Kaljulaid sellele ei mõtle – küüditame aga Lõunamere lapsed külma kliimasse, võtame neilt troopilise kodumaa ja muudame Hiiumaa võõraste saareks! Inimeste vedamisest maailma teise otsa räägitakse kui lihtsalt äratehtavast asjast.

Ka Saksamaal muutuksid tuvalulased kiiresti linnastunud lumpeniks, keda hävitaksid alkoholism ja narkomaania, nagu indiaanlasi USA reservaatides – vasakliberaalid ei saa aru sellest, mida tähendab inimestele kodumaa. Nende jaoks saab kodumaad, rahvust, usku ja sugu vahetada nagu sokke.

Lääne vasakliberaalid sarnanevad üha enam Nõukogude kommunistidega, kes laulsid “мой адрес не дом и не улица, мой адрес Советский Союз”.

Tegelikult on Tuvalu elanikke võimalik majutada kusagile lähemale, kus neile jääks alles nii soe ookeanivesi kui ka kookospalmid – kui Nauru elanikud fosforiidi kaevandamisega oma saart laastasid, oli jutuks selle raha eest maa ostmine Austraalias, kuhu 4000 naurulast ümber asustada. Kahjuks jõudis saarerahvas enne tegudeni jõudmist Nauru kõrbeks muuta ja raha maha laristada.

Vasakliberaalid aga küüditaks eskimod Saharasse, tuareegid Falklandile, bantud Saksamaale ja maiad Jaapanisse – peaasi, et värk oleks multikultuurne.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused