Kaks Soome marufeministi mõnitasid sõjaveterane – mehi, tänu kellele neil ongi vabadus nii ebainimlik olla

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Marufeministide elu seisneb sallimatus teistele näpuga näitamises.

Inimesed hakkavad üha enam unustama põhimõtet, et mida ei soovita endale, ei tohi soovida ka teistele.

Soome MV Lehti kirjutab kahest äärmusfeministist, kes Soome iseseisvuspäeva järelpeol ja hiljem oma sotsiaalmeediakontol mõnitasid Soome sõjaveterane, öeldes, et “kaduge nüüd hooldekodudesse oma mähkmetes mädanema, kuni teid aasta pärast taas vaja läheb.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegu on skandaalsete äärmusfeministide Säde Vallareni ja Sandra Marinsiga, kes on varem ennast avalikult alasti näidanud ja muid “euroopalikke väärtusi” edendanud.

Mõne aja eest juhtus sama skandaalne lugu Eesti marufeministide kambaga “Virginia Woolf sind ei karda”, kelle FB-lehel soovis üks noor üle 50-aastaste kiiremat surma, et nemad võiksid elu enda järgi ümber sättima hakata.

Juba siis kirjutas üks kommentaator, et kui üle 50-aastaste põlvkond poleks Eestit vabaks võidelnud, siis võib-olla seisaks needsamad vanemate surma soovivad noored automaadiga pronkssõduri juures auvalves või käiks Siberis komsomoli löökehitustel, mitte ei õpiks Lääne kõrgkoolides ega reisiks maailmas ringi.

Lisaks ütles see inimene, et kui tänased eesti noored on oma soovidega nii räiged, siis võiks ju nende surmasoovide märklauad soovida samuti, et need noored saaksid oma eluteel tunda, mida tähendab olla küüditatud näiteks Siberisse Norilski – Putini-Venemaa agressiivsust arvetades pole see sugugi võimatu.

Kahe Soome marufeministi kohta võiks sama öelda: kui nemad räägivad rasketes lahingutes Soome iseseisvuse taganud sõjaveteranide mädanemisest, siis kui Putin peaks kord Soomet ründama, oleks Säde Vallareni ja Sandra Marins elutee hale lõpp Gulagis täiesti õiglane – kui nad ei suuda austada neid, kes Soome rahva ja riigi alles hoidsid.

3 commentsOn Kaks Soome marufeministi mõnitasid sõjaveterane – mehi, tänu kellele neil ongi vabadus nii ebainimlik olla

 • Avatar
  Leo Viller

  Peale seda, kui Teise maailmasõja ajal sakslased Prantsusmaalt välja peksti, võeti ette need prantslannad, kes okupatsiooni ajal vallutajatega nn horisontaalset koostööd olid teinud. Võeti alasti, aeti juuksed maha ja kihutati prantslaste hässituste ja pasagaloopimise saatel mööda tänavaid. Muide, öeldakse, et uus on unustatud vana. Oleks vaja ainult demokraatia olemasolu

 • Avatar

  Peaks tegema sellise õppelaagri.
  Suur külmkamberm okastraat ümber ja sees ja siis paneks sellised maruloomi sinna paariks nädalaks küpsema.
  Huvitav – tuleb mõsitus pähe või kaob see viimanegi…

 • Avatar
  Andres Leet

  Need emased ei ole inimesed!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused