Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kanada poliitik: valitsus tekitab pooltooretega Covidi piirangutega katastroofi

21.11.2021
Plakat Torontos.
© Scanpix

Kanada Ontario provintsi parlamendi liige Roman Baber nimetas videopöördumises COVID-19 piiranguid ja reegleid pooltooreteks ning vasakäärmuslikeks ideedeks, millel ei ole Kanadas kohta. Baberi arvates on valitsused tekitanud oma COVIDi poliitikaga katastroofi.

„Oleme elanud selles COVIDi paralüüsis – nimetan seda paralüüsiks – nüüd juba pea kaks aastat. Tegemist on täieliku katastroofiga, aga see paralüüs, see katastroof on suuresti tekitatud inimeste, valitsuste, institutsioonide enda poolt,“ leiab Baber. „Inimesi ei tohi sundida tegema midagi nende tahte vastaselt. Tegemist on pooltoorete, vasakäärmuslike ideedega, mille järgi oleks justkui võimalik luua nende tahtele alluvalt mingit ideaalset ühiskonda. Seda ei juhtu.“

Baber ütleb videos, et on pidevalt ühenduses oma valijatega, aga ka inimestega, kes ei ole tema valijad, ent on mures vaktsiinisunni pärast. Näiteks mainib ta üht naisterahvast, kelle abikaasal oli pärast esimest süsti väga tugevad kõrvaltoimed ja kes ei julge enam teha teist süsti, kuid ilma selleta kaotab mees oma töö.

Baber kritiseerib vaktsineerimissundi ja vaktsiinide tõhusust. „Miks me nõuame, et inimesed teeksid midagi oma tahte vastaselt, jäädes muidu ilma oma tööst, ehkki me teame, et vaktsiinide mõju kaob kuue kuni kaheksa kuuga ja et ka vaktsineeritud inimesed levitavad viirust?“ küsib Baber.

Selle aasta alguses heitis Kanada Progressiivne Konservatiivne Partei Baberi erakonnast välja, kuna Baber vastustas väljakuulututud COVID-piiranguid. Hiljuti algatas Baber petitsiooni, et koguda toetust oma seaduseelnõule, mis oleks keelanud tööandjatel COVID-19 vaktsineerimata töötajate diskrimineerimise. Petitsioon kogus 120 000 allkirja, kuid paraku ei läbinud seaduseelnõu esimest lugemist ja arvati menetlusest välja.

Allikas: Life Site News