Kas vastureaktsioon moslemiterrorile? Inglismaal sõitis auto taas palvuselt lahkuvate moslemite sekka

Maailm,
- Updated

Briti politsei vahistas naise, kes sõitis pühapäeval Newcastle´i spordikeskuse juures autoga jalakäijate sekka, vigastades kuut inimest.

Politsei ei pea vahejuhtumit terroriaktiks, teatas Northumberlandi politsei, lisades, et vahi alla on võetud 42-aastane naine.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Naine sõitis otsa moslemite püha kuu ramadaani lõppu märkiva Eid al-Fitri puhul palvuselt lahkuvatele inimestele.

Pühapäevahommikuse vahejuhtumi järel viidi kohalikku haiglasse kolm täiskasvanut ja kolm last. Pealtnägijate sõnul sai umbes kaheksa aastane poiss raskelt vigastada.

Hiljaaegu juhtus analoogiline asi Londonis ühe mošee juures. Londoni mošee juures autoga palvuselt väljunud moslemeid rünnanud mees sai reedel süüdistuse terrorismiga seotud tapmises ja tapmiskatses, ütlesid prokurörid.

Briti kodanik Darren Osborne (47) peab reedel Londonis kohtu ette astuma.

AFP-AP-BNS-UU

FOTO: Reuters/Scanpix – Prince Charles külastab paika Londoni mošee juures, kus briti kodanik ründas autoga moslemeid

One commentOn Kas vastureaktsioon moslemiterrorile? Inglismaal sõitis auto taas palvuselt lahkuvate moslemite sekka

  • Avatar
    Tagasihoidlik

    Ususõda on ilmselt tulekul. Kas tõesti arvas Briti troon, et üheltki muitse keldi järglaselt ei tule vastust inglasi rassilis-usuliselt aluselt rünnanud moslemitele? Lõpuks sõltub tüüpilise Lähis-Ida-stiilis kodusõja käik Euroopas vaid sellest, milline saab olema muslimite-paganate tasakaal EL-i ühisarmees. Kuna euroideoloogia suisa käsib respektida ’iga sõduri usuvabadust’, võetakse sinna vast massiliselt moslemeid. Armsad kaasteelised, viimane aeg on leida endas isiklik side Jeesusega ning paluda tunnetust oma hinge päästmiseks! Sest päris sõda – vastastikune tapmine – on koledam kui film. Kas muutume vastase sarnaseks nagu see inglase nimega autojuht? Või märtriteks nagu Lähis idas tapetud bussitäis kohalikke kristlasi? Või on veel variante. Jeesus räägiks ehk siinkohal tähendamissõna tarkadest neitsitest. Otsigem ja kasvatagem armastust, et oleks, mis sügavaima pimeduse üle aitab elada. Tuleb palvetada, üksteise usku, lootust ja armastust õhutada, mitte mõtlematute või ahnete tegudega kustutada.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused