Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kasidiaris rebis Kreeka parlamendi ees abipaketi puruks

16.07.2015
Laadime sisu...

Kreeka peaministri Aléxis Tsíprase allkirjastatud kolmandat abipaketti ei võetud kodus Ateenas just hästi vastu. Nii näiteks rebis tuntud Kuldse Koidiku parlamendisaadik Ilias Kasidiaris dokumendi kõnepuldis puruks ja lajatas korralikult nii vasakpoolsele SYRIZA parteile kui liberaalsele Uuele Demokraatiale. Siinkohal ka tema kõne eesti keelde tõlgituna.

Juba palju kuid, alates sellest, kui Tsíprasest sai tavaline külaline rahvusvaheliste laenuhaide ja välismaise plutokraatia foorumites, Texasest kuni Londoni Majanduskoolini, on Kuldne Koidik öelnud, et see inimene on võtnud endale Kreeka hävitamise töö. Täna on selge, et meil oli täielik õigus.

Sest vaid ühe nädala sees tulevad nad (SYRIZA) siia, käes kaks erinevat rahvusele kahjulikku eelnõu. Kolmas, soovimatu Kreeka-vastane abipakett, ja immigratsioonieelnõu, mis legaliseerib illegaalsed immigrandid ning teeb kreeklasest vähemuse omaenda maal.

Kreeka-vihkaja Schultz, see europarlamendi häbiväärne kõnts, on tunnistanud sedasama. Tema ütles, et Tsípras on ainus, kes suudab kolmanda abipaketi teoks tega. Ta on rahvusvahelise liigkasuvõtmise erioperatsioonideks välja valitud mees, ta on see mees, kes hävitab Kreeka, soovimatu abipaketi kaudu, riigi majandusliku hävitamise kaudu, ja illegaalse immigratsiooni kaudu, mis teeb meist Kreekas vähemuse.

Te valetasite enne valimisi, te valetasite kõik need 6 kuud, te müüsite meile maha suure muinasjutu, teatrietenduse koos niinimetatud läbirääkimistega, mis olid kõigest mõned puhkusereisid… Mõned puhkusereisid Brüsselisse ja Strasbourgi, kus te poseerisite Marie Claire’i ja muu kollase ajakirjanduse jaoks, tegite endale reklaami, ja nüüd tulete täna siia ütlema, et te olete täiesti nõus Kreeka mahamüümisega.

Pärast turu täielikku hävitamist on tuhanded meie kaasmaalased paari kuu jooksul kaotanud töö, ja seda ikka veel pärast kõlavat EId, EId, mis väljendab kreeklaste enamust, EId, mis teeb illegaalseks iga parlamendi otsuse rahvusvaheliste laenuhaide diktatuurile allumisest.

Minister Tsakalotos lubas mõne aja eest rikkaid nöörima hakata. Kes need rikkad on? Kas ta ise ei ole rikas? Tal on välispankades turvaliselt hoiustatud üle 800 000 euro. Või minister Stathakis, kellel on ka hoiustatud üle 800 000 euro? Papadimoulis? Kellel on deposiitides üle 1 300 000 ja kes omab üle maailma 28 maja? Kes need rikkad on, keda te nöörima hakkate, kui te ei söanda parlamendiliikmete hüvitistest alustada?

Me pidasime lahingut teise abipaketi ajal, kui me paljastasime avalikkusele kõik need parlamendiliikmete hüvitised. Uus Demokraatia oli see partei, kes valetas. Ja täna hävitate te nende uute meetmetega põllumehed, te hävitate väikeettevõtjad, ja te ei julge parlamendiliikmete palku ega hüvitisi puutudagi.

Te andsite meile paberi, mis ei ole isegi seda väärt, et selle peale sülitada. Häbiväärse ingliskeelse paberi, mis räägib 50 miljardi euro suurusest fondist ja saadab enampakkumisele riigivarasid. Kust need 50 miljardit tulevad? Mille te maha müüte, kas SYRIZA kontorid Koumoundourou tänaval?

Need 50 miljardit on meie nafta, maagaas, Kreeka loodusvarad, mida sakslased meilt ära võtta tahavad. Aga nad ei saa Kreekalt mitte midagi, ja see häbiväärne jälk memorandum, mille Kreeka rahvas tagasi lükkas, saadab teid ja teie poliitika Kreeka ajaloo prügikasti.

SYRIZA saadikud kardavad õigusega, et selle kõige tõttu saab Kuldsest Koidikust hiiglane. Selle 180-kraadise pöörde, teie abipaketipoliitika tõttu kasvabki meist hiiglane, sest nüüd väljendab vaid Kuldne Koidik Kreeka rahva auväärset EId, Kreeka rahvuslikku vastupanu, Kreeka rahvuslikku sõltumatust, sest Kreeka kuulub kreeklastele.