Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Keevaline veri ja islam annavad kokku väga ohtliku segu: naine on alama astme olend!

08.04.2019
Naistevastane vägivald
© Shutterstock

Suurbritannias mõisteti oma naise tapmises süüdi Iraanist pärit illegaal, keda on varem karistatud ka pedofiilia eest. Dana Abdullah lõi oma naist Avan Najmadeeni kööginoaga 50 korda, seda põhjusel, et naine keeldus toetamast mehe Suurbritannia viisataotlust.

Abdullah ja Najmadeen saabusid Suurbritanniasse 2011. aastal ja neil sündis neli last. 2013. aastal mõisteti mees süüdi alla 13-aastase tüdruku seksuaalses ahistamises ja ta mõisteti 15. kuuks vangi. Seejärel saadeti ta riigist välja tagasi Iraani, kus kohus kuulas ära tema kaebused selle kohta, kui halvasti teda Suurbritannias oli koheldud.

Abdullah naasis illegaalina Suurbritanniasse.

Najmadeen oli pidanud Abdullah eest põgenemiseks juba mitmeid kordi kolima. Mees oli ähvardanud teda juba varasemalt tappa, kuna naine oli pöördunud ristiusku ja alustanud suhet teise mehega.

Najmadeeni ja Abdullah immigratsioonidokumentidega tegeles üks ja sama jurist, kuid mehe hiljutine taotlus lükati 2018. aasta veebruaris tagasi ja septembriks oli tema Suurbritannia viisa lõppenud. Abdullah tunnistas, et otsustas naise tappa pärast seda, kui kuulis oma juristilt, et naine oli keeldunud toetamast tema Suurbritanniasse jäämise taotlust.

Mees tappis naise tolle kodus. Naisest jäi maha neli alla kaheksa aastast last.

Abdullah andis end järgmisel päeval ise politseile üles väljasaatmist ootava illegaalina, kuid selle asemel sai ta süüdistuse oma naise jõhkra tapmise eest.

Kohtunik ütles kohtuotsust ette lugedes, et tegemist oli planeeritud ja brutaalse mõrvaga. Lisaks teadis tapja suurepäraselt, et naisel on neli alaealist last. Mees tundis end alandatuna, kuna naine oli pöördunud ristiusku ja tal oli suhe teise mehega.

Abdullah mõisteti vangi enam kui 18. aastaks.

Möödunud kuul mõisteti Suurbritannias süüdi ka Afganistanist pärit migrant, kes ründas oma väikest poega happega. Rünnak oli kättemaksuks naisele, kes oli tema juurest ära läinud ja võtnud kaasa kõik lapsed. Ka too naine oli end vägivaldse mehe eest hoolega peita püüdnud.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer