Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kliimahüsteeria võtab mõistuse: äärmuslasest professor kutsub inimkonda üles välja surema

14.02.2020
Kliimahüsteeria võtab keskkonna kaitsmise nimel ka inimkonnalt tuleviku.
© Uued Uudised

Cambridge’i ülikooli filosoofiaprofessor Patricia MacCormack kutsub inimkonda kliimamuutuste takistamise nimel välja surema.

Selle saavutamiseks peaksid inimesed tema arvates järk-järgult juurdesünnist loobuma – nii kirjutab äärmuslasest professor oma raamatus „The Ahuman Manifesto“, mida uudisteportaal CambridgeshireLive nimetab “positiivseks väljavaateks tulevasele ilma inimesteta Maale”.

MacCormack peab lahjaks isegi selliseid äärmusrühmitusi nagu „Extinction Rebellion“, kes on tema arvates keskendunud kliimamuutuste vastasele võitlusele ainult inimestega seotult, kuigi need mõjutavat kogu Maad, kirjutab Junge Freiheit.

Hullunud äärmuslasele on teada ka süüdlane. Olevat vaja “radikaalset kaastunnet”, et üle saada “hierarhilisest maailmast”, kus “valged, heteroseksuaalsed ja puueteta mehed on edukad ning võitlevad erineva etnilise kuuluvuse, soo ja puuetega inimestega”. Need valged mehed olevat vastutavad ka kapitalismi eest, mis olevat inimesed muutnud maad hävitavateks “zombideks”.

Eelmisel aastal teatas grupp briti naisi, et nad kavatsevad kliimamuutuste tõttu sünnitusstreiki. “Meie planeet variseb praegu kokku,” rääkis grupi BirthStrike pressiesindaja Blythe PepinoBBC-le. Seetõttu otsustas ta last mitte sünnitada.

Ka näitlejanna ja laulja Miley Cyrus teatas hiljuti, et ta ei hakka kliimamuutuste tõttu lapsi sünnitama. “Kui emake Maa on vihane, lõpetage tema keppimine,” ütles Cyrus. Kanadas on peaaegu 5400 naist liitunud sünnitusstreigi motoga “Kui tulevikku pole, siis lapsi ka pole”, kuni nad võivat olla kindlad, “et valitsus pakub neile turvalist tulevikku”.

Ameerika autor ja kolumnist Wes Silver teatas möödunud sügisel, et on steriliseerimise läbi teinud. Ta tõi põhjuseks kliimamuutused. Tema ja ta naine olid rääkinud sellest, mida nad saaksid teha sellise tuleviku ärahoidmiseks, “mis võib olla halvem kui miski, mida me praegu kardame”. Mõlemad olid jõudnud järeldusele: “Me loobume absoluutselt kõigest lastega seotust.”

Saksamaal veab lastevastaseid feministlikke kampaaniaid Verena Brunschweiger. „See pole midagi muud kui maailma päästmine, millesse peaksid kõik panustama. Oleme ju ökoloogilise kokkuvarisemise äärel,” selgitas äärmuslane.

Muidugi on igal kliimaäärmuslasel võõrandamatu õigus isikuliselt välja surra, kuid neil pole mingit õigust teisi endaga kaasa vedada – seda õigust pole neile andnud ka Maa, mille nimel nad võitlevad. Mis aga puutub sünnitusstreikidesse, siis lasku äärmuslased pealegi käia – peale nende endi ei huvita see kedagi. Ja sünnistreikidega võiks alustada Aasiast ja Aafrikast.