“Kõik elud” lähevad USA elanikele rohkem korda kui ainult “mustad elud”

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Meeleavaldus

Hiljutise küsitluse kohaselt toetab kaks korda enam ameeriklasi loosungi „Mustad elud loevad“ („Black lives matter“) asemel loosungit „Kõik elud loevad“ („All lives matter“).

15. ja 16. juunil küsis uuringufirma Rasmussen vastajatelt, kumb väide kattub nende arvamusega rohkem. „Mustad elud loevad“ poolt oli 30% vastajatest, neist 35% olid alla 40-aastased ja 63% neist nimetasid end liberaalideks, vahendab Breitbart.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Kõik elud loevad“ väidet toetas 59% kõigist vastanutest, neist 58% olid eelistuseta valijad ja 56% n-ö mõõdukad valijad.

Jõukad inimesed eelistasid rohkem musti elusid kaitsvat väidet, 53% üle 200 000 dollari aastas teenivatest vastajatest valis selle väite, samas kui alla 30 000 dollari aastas teenivatest inimestest nõustus sellega vaid 34%. Kõigest 22% koolilõpetajatest toetas mustade elude loosungit, kuid kutsekraadiga inimestest toetas seda 41%.

Samas pooldas „Kõik elud loevad“ loosungit 54% alla 40-aastastest, 60% valgetest, 61% neist, kes ei ole ei valged ega mustad, 67% inimestest, kes teenivad aastas 30 000-50 000 dollarit, 70% koolilõpetajatest ja 59% kolledži lõpetajatest.

Küsimustik näitas, et 55% neist, kes ei toeta üldse president Trumpi, eelistavad „Mustad elud loevad“ arusaama. Kuid 63% neist, kes mingil määral nõustuvad või mingil määral ei nõustu Trumpi poliitikaga eelistavad seda, et kõigi elud loeksid.

Poliitiline lõhe on aga veelgi suurem. 77% konservatiividest toetab loosungit „Kõik elud loevad“, samas kui 63% liberaalidest eelistavad hüüdlauset „Mustad elud loevad“. Kõiki elusid toetab 29% liberaalidest.
Demokraadid on üsna pooleks. 44% on mustade elude poolt ja 48% kõikide elude poolt.

12% vastanutest valis kolmanda vastuseversiooni: „Ükski neist väidetest ei kajasta teie arvamust.“ Ning kõigest kaks protsenti vastas, et „ei oska öelda“.

2 commentsOn “Kõik elud” lähevad USA elanikele rohkem korda kui ainult “mustad elud”

 • Avatar

  Seoses USA-s chazi autonoomse tsooniga, ma mõtlen et huvitav millised on Eesti vasakäärmuslaste kantsid, ilmselt Kalamja ja Tartu on kohad kus antifasid on kõige rohkem, samas Lasnamäe ja Ida-Virumaa kohad kus vene kommareid kõige rohkem.

 • Avatar

  Pole vist ühelegi mõtlevale inimesele saladuseks, et bolsevistlik massimeedia peab sõda prseidet Trumpi vastu. Selleks on kõik vahendid head ja ei maksa unustada, et neil on seljataga vägagi palju riiklikult koolitud isikuid kes on harjunud opereerima “hallil”. CIA-l on ressursse ja oskusi ja vaatamata seadusele mis keelab tal USA-s tegutseda on ta seda teinud aastakümneid aga see on eelugu – õied tulevad.
  Praeguste korratuste taga on ametlikult ANTIFA ja BLM ja nii öelda katalüüsatoriks oli mustanahalise kurjategija surm politsei töötja kätevahel. Nüüdseks on avalikult öeldud, et antud politseinik EI tapnud antud kurjategijat vaid too suri oma südamehaiguse kätte ja surma provotseeris samuti tema organismis olnud päris kirju kokteil narkootikumidest ja ravimitest – päris vabaks süüst ei saa ametlikult ka politseinik kes liiga hilja pööras tähelepanud kinnipeetava tervislikule seisundile ja sellega aitas kaasa surma saabumisele.
  Aga see oli AMETLIK versioon – mitte küll see mida meedia reklaamib aga mis on hetkel JURIIDILISELT KINNITATUD.

  Nüüd aga need aspektid mida meedia täilikult ignoreerib – esmalt POMMUUDIS – kurjategija FLOYD suri juba kolm aastat tagasi kodutu mehena. Kuna ta oli kodutu siis tema lahkumise korraldustega tegelas Texas advokaat Timothy D. Japhet kes kinnitab käsi piiblil, et tema tegeles antud isiku matuste korraldamisega kuna perekond ei soovinud perest eemaldunud ja sidemed kaotanud kurjategjaga tegeleda – matused maksavad ka raha.
  Võiks ju selle väite kui vandenõuteooria kõrvale heita ja eluga edasi minna, kuid õhku jäävad teatud aga. Näiteks on Floydi põlkond juba selline kus elujooksul tehaks päris palju pilte ja neist paljud on ka netis. Kui võrrelda tema nooruse pilte pragustega siis joonistub selgelt välja anatoomilised eripärad mida oleks võimalik muuta vaid päris pikkade kosmeetiliste opertasioonidega. Ette rutates võib mainida, et ka politseinik Derek Chauvin on erinevatel piltidel täiesti erinev – lisan ka video kus need erinevused on selgelt esile toodud.
  Ka meedia on esile toonud fakti, et mõlemad mehed töötasid turvadena samas /öö/klubis ja seda päris pikalt. Mida aga uudised EI maini on see, et samas kvartalis – klubiga füüsiliselt seotud asub ka üks “vennaskond” – videos on lisa detaile aga sellised “vennaskonnad” on olnud juba aastakümneid CIA “kattevarjuks” seadustest möödahiilimiseks ja oma oma tegevuse “legaliseerimiseks” USA pinnal.
  Kuna CIA on asutus mille suur osa töötajaid – eriti tipus on avalikult väljendanud oma “pahameelt” Trumpi üle (meenutame, et CIA seoti OTSESELT ka president Kennedy mõrva organiseerimisega ja seda rohkem kui üks kord) siis joonistub välja huvitav skeem – muideks paralleelid Kenndy mõrvaga on vägagi silma torkavad (lugemiseks: Jimm Marrs – Plot that killed Kennedy) – “vennaskond” oli seotud klubiga. Sealt leiti “patuoinas” ehk Floyd kellest oli teada, et mehel on nõrk süda pluss narko/meditsiinilised probleemid. Teati millal on tal käes narkotsi ja oodati hetke – valeraha oli kas CIA pool sokutati või /teadlik/ vale häire mida ootasid Cahuvin ja Tao (kelle näjooned ka ootamatult kiiresti muutuvad) ja oligi valmis arreteerimine – selle käigus suutis Floyd (kes oli lihtne patuoinas) narkotsist vabaneda (mis jäi muideks video peale) ja läbiotsimisel seda ei leitud – tekkis “mõttepaus” ja Floydi lihtsalt hoiti kinni mis viis adrenaliini/stressi lakke ja süda andis järele.
  Teatud küsitavusi oli ka veel “kiirabi abi” brigaadi tegevus kohta aga see on juba vähem oluline ja ka kahe filmija identiteedid on natuke kahtluse all – samuti nende “mugav” kohalolek just seal just sellel ajal pluss nende retoorika aga arvestades telefonide levikut on seal raske millestki kinni haarata.
  Ehk lühidalt – tehti kõik, et Floyd sureks, et saaks ülesse puhuda tema kui märtri oreooli, et jätkata sõda Trumpi vastu kui “koroona” tühisõjast hakkas “õhk otsa” saama. Faktid on kangekaelsed asjad ja antud loos neist paljud EI klapi – eks tulevik näitab täpsemalt kes olid kolmik Chauvin/Tao/Floyd aga mõtlemisainet on!
  Lõppu siis ka lubatud video: https://www.youtube.com/watch?v=EXb_h247qNs

  PS. See video EI OLE AINUKENE allikas mis näitab küsitavus aga siis on teatud küsitavused ilusti kokku koondatud.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused