Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kolmanda maailma kõrvus kajab endiselt Merkeli kutse, kuid Saksamaa võimalused on ammendumas

-
22.08.2023
Propagandamaastikul kuulutab Saksamaa endiselt solidaarsust illegaalidega.

Ilmselt on kunagise kantsleri Angela Merkeli kutsel väga pikk järelmõju, sest migrantide põhisihtpunktiks on endiselt Saksamaa, kuid omavalitsused ei suuda illegaale enam majutada.

Föderaalpolitsei viimastel andmetel sisenes juulis Saksamaale illegaalselt 10 714 inimest – see on kõrgeim arv alates 2022. aasta novembrist. Iga päev toimub üle 300 ebaseadusliku piiriületuse, teatas päevalehe “Bild” portaal.

Alates selle aasta algusest on Saksamaale saabunud üle 56 000 põgeniku. See on politsei andmetel peaaegu sama palju kui kogu 2021. aastal. Eelmisel aastal sisenes Saksamaale ebaseaduslikult kokku 91 986 inimest.

Nagu “Bild” meenutas, on paljude ringkondade ja liidumaade võimud juba pikka aega kutsunud Berliini valitsust üles tugevdama piirikaitset ja kiirendama väljasaatmisi. Saksi-Anhalti liidumaa peaminister Reiner Haseloff rõhutas, et “piirkonnad on jõudnud oma koormuspiirini”.

Kuni Saksamaa vasakvalitsuse põhimõtteks on “Wir haben Platz”, ei muutu seal midagi ja üha uued illegaalid sisenevad riiki.