Kölni pantvangidraama paneb taas küsima – millal noakangelased Eestis pihta hakkavad?

Maailm,
- Updated
©Zumapress.com
Kölnis kõlas taas “Allahu akbar!”

Terrorism on migrantidest üle ujutatud Euroopas juba igapäevanähtus ja küsimuseks pole Eestiski mitte “Kas?”, vaid “Millal?” ja “Kus?”

Esmaspäeval toimus Kölni rauteejaamas pantvangidraama, milles said viga nii kurjategija kui ka kaks pantvangi võetud inimest.

Nagu ikka, käis sotsiaalmeediast läbi kahin: “Nagunii moslem!” Ja nagu selgub ERR-i uudisest, nii oligi. “Politsei eestkõneleja sõnul kinnitas ründaja ise, et on äärmusrühmituse ISIS liige. Viimastel andmetel on ründaja Süüria päritolu 55-aastane migrant. Saksa politsei ei välistanud terrorismimotiivi.” Nagu näha, üritatakse terrorismimomenti endiselt kõrvale jätta, isegi “Allahu akbar” pole argument.

Politsei kõneisiku kirjeldusel viskas mees kõigepealt McDonaldsi söögikohta süütepudeli ja võttis siis lähedalasuvas apteegis pantvangi naise, vahendab ERR.

See juhtum on nii tavapärane, et ei anna enam uudise mõõtu väljagi. Ilmselt poleks kogu lugu kajastamist väärt, kui ei tekiks sama küsimust, mis on tekkinud paljudele kommentaatoritele – millal juhtub see Eestis? Millal kuuleme, et lennujaamas või Balti jaamas on terroriakt sooritatud?

Eesti jaoks on see juhtum endiselt kauge, kuigi meilgi on oma migrandist naisesüütajad ja vägistajad olemas, ainult terroristi veel pole. Karta on, et ega seegi tulemata jää – ega soomlasedki enne Turu juhtumit seda arvanud. Tallinna tänavapildis on olemas nii ehtsad moslemid, neegrid genotsiidi-Aafrikast kui ka Euroopat hirmu all hoidvad albaanlased. Aga ilmselt heidetakse see mõtetest välja – ei, siin seda ei juhtu. Seda sisendavad meile vasakliberaalid, riigivõim ja meedia.

Soomest tulevad uudised ütlevad, et sealne valitsus on immigratsioonile teadlikult rohelise tee andnud ja loob täielikku multikultuurset ühiskonda. See tähendab, et iga Soome laev võib siia tuua inimesi, kellel siin liiga palju valgeid inimesi nähes hammasrattad üle viskavad ja siis läheb pussitamiseks lahti.

Hiljutine uudis Saksamaalt rääkis migrandist, kes andis varjupaigataotlused sisse Itaalias, Norras ja Saksamaal, kusjuures kolme maa vahel sõites ei kontrollitud teda kordagi. Just varjupaigataotlejad aga ongi suure osa terroriaktide taga.

EKRE taastab võimule tulles piirikontrolli, et potentsiaalsed terroristid mööda Euroopat ringi tolgendada ei saaks, ning kindlasti lõpeb igasugune pagulaste vastuvõtmine.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused