Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kölni politsei plaanib uusaastaööl kasutada helikoptereid ja naiste turvaalasid

01.12.2016
Laadime sisu...

Kuna möödunud uusaastaööl sattus enam kui 1000 naist Kölnis röövimise, ahistamise ja vägistamise ohvriks, kaalub linn võimalust kasutada sel aastal naiste ohutuse tagamiseks helikoptereid ja nn naiste turvaalasid, üldiste lisameetmetena aga kõigi uustulnukate registreerimist.

Selline ettepanek tehti politsei koostatud raportis, milles nõutakse, et kõik asüülitaotlejad ja põgenikud peavad tegema läbi kõikehõlmava taustauuringu, mis on vajalik nii probleemide ennetamiseks kui ka juhtumite uurimiseks.

Raporti autorite meelest tasuks luua nn naiste turvaalad ja tänavatel peaksid patrullima spetsiaalse koolituse saanud politseinikud. Lisaks soovitatakse tuua tänavatele ratsapolitseinikud, õhust jälgima helikopterid ning ehitada rahvarohketesse kohtadesse kõrgemad platvormid, kust politsei saaks rahvamassi jälgida. Samuti tuleks kasutada palju ulatuslikumalt videovalvet ja paremat tänavavalgustust.

Raportis leitakse ka, et immigrantide paremaks integreerimiseks tuleb näha rohkem vaeva, tuleb vältida immigrantide langemist sotsiaalselt ebasoodsasse olukorda, mis tekitab frustratsiooni, kuna neil puudub piisav eneseteostuse võimalus, rahalised vahendid ja neil ei ole naistega tutvumiseks piisavalt võimalusi.

Möödunud aastavahetusel toimus Kölnis naiste massiahistamine, mis pandi pealtnägijate sõnul toime Põhja-Aafrika ja araabia päritolu meeste poolt.

Allikas: Breitbart.com  (tõlkinud Triin van Doorslaer)