Konservatiivse Ameerika suur võit – Brett Kavanaugh on USA ülemkohtunik

Maailm,
©Reuters/Scanpix
Uus ülemkohtunik Brett Kavanaugh vannet andmas.

Tohutu vasakliberaalne laimukampaania leidis USA oma õige tee – ajaloo prügikasti.

Brett Kavanaugh vannutati laupäeval ülemkohtunikuks, mis tähendab suurvõitu tema kandidaadiks esitanud president Donald Trumpile, edastas BNS.

Ametissevannutamise tseremoonia viisid läbi USA ülemkohtu esimees John Roberts ja endine ülemkohtunik Anthony Kennedy, kelle Kavanaugh välja vahetab.

Kavanaugh on järjekorras 102. ülemkohtunik.

“Ma tänan ja õnnitlen USA senatit suurepärase kandidaadi heakskiitmise eest ülemkohtuniku ametisse. Kavanaugh saab olema tõeliselt suurepärane ülekohtunik paljudeks aastateks,” kiitis Trump sotsiaalmeedias.

Laimukampaania konservatiiv Kavanaugh vastu algas kolme naise süüdistustega, mille kohaselt olevat ta neid keskkoolis ja ülikoolis seksuaalselt ahistanud. Mees ise on kinnitanud, et midagi sellist pole kunagi olnud ja ka FBI juurdlus kinnitas seda. Vasakliberaalne nutukoor arvatavasti ei taltu, millele osutab alljärgnev pilt.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused