Konservatiivsete väärtuste kujutamine mahajäämusena on liberaalide propagandanõks

Maailm,
Laupäevane abordivastane miiting Argentiinas.

Liberaalid ei saagi kunagi mõistma konservatiivse mõttelaadiga inimesi, sellest ka vastuolud nende vahel, kes laseks kõikvõimalike revolutsioonidega kõik asjad vabaks, ja väärtuste hoidjate vahel.

Ainult 22 protsenti poolakatest toetab aborti ema valikul, selgus Kantari uuringust eelmisel kuul. Kuuskümmend kaks protsenti arvavad, et see peaks olema lubatud teatud juhtudel, 11 protsenti pooldab täielikku abordikeeldu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sotsioloogi Katarzyna Zielińska sõnul on poolakate klammerdumine katoliikluse külge, samuti konservatiivsete pere- ja soorollide pooldamine tingitud  riigi kommunistlikust minevikust.

“Poolas ei leidnud aset seksuaalset revolutsiooni. Vastupidi, meil oli usuline ärkamine, kuna mobilisatsioon kommunistliku režiimi vastu oli seotud religiooniga.”

Esiteks, pole mingit “klammerdumist”, vaid on religioosne maailmavaade, kuhu kuuluvad ka pere- ja soorollid. Lausa põlastusväärne aga on kõige selle sidumine kommunistliku minevikuga – sellega pannakse ka alandav pitser külge.

Muide, ka Venemaal on õigeusu populaarsus tohutult kasvanud (samuti Eesti venelaste seas), aga Venemaal pole olnud mingit kommunistliku režiimi vastast võitlust – inimesed pöörduvad lihtsalt varem keelatud religiooni juurde tagasi.

Poolas oli vastupanuliikumisel küll katoliiklik taust, aga seda vedas rohkem täiesti ilmalik ametiühinguliikumine Solidaarsus. Mis aga puutub seksrevolutsiooni, siis see pole tingimata kohustuslik ega vajalik, kuna toob endaga ohtralt perverssusi kaasa. Seksuaalselt vaba saab olla ka nendeta.

Argentinas kogunesid laupäeval samuti kümned tuhanded abordivastased meeleavaldajad, et väljendada vastuseisu valitsuse eelnõule abort seadustada.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused