Kui Biden võidab, käivitub „Build Back Better“. Trump suudab selle ära hoida

Rubriik Maailm On
See Bideni toetaja teab, mida tähendab “Build Back Better”.

„Build Back Better“ – ehita uus ja parem. See on Uue Maailmakorra loosung. Või siis „Great Reset“ – Suur Taaskäivitamine. Neid loosungeid võib viimasel ajal kuulda päris sageli, nii Ühendkuningriigi peaministri Boris Johnsoni suust kui ka, vältimatult, Joe Bideni suust, kes on kasutanud seda ka oma kampaania sloganina. Donald Trump on ainus liider, keda te seda ütlemas ei kuule, sest Trump mõistab loosungi tõelist tähendust. Nii kirjutab briti konservatiivne ajakirjanik James Delingpole.

Build Back Better on inimkonna ajaloo ühe kõige hirmuäratavama ja ohtlikuma, globaalselt koordineeritud ning vabaduse ja jõukuse vastu suunatud liikumise kood. Kui vastav plaan realiseerub, muutub maailm tundmatuseni, meie lastel ei ole enam mingeid väljavaateid ja elu polegi ilmselt enam suuresti elamist väärt. Build Back Better tähendab globaalse, tehnokraatliku eliidi totalitarismi, mis on võrreldav eluga fašismi või kommunismi tingimustes. Võigas uus maailmakord ongi suur taaskäivitamine.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kõik see kõlab vandenõuteooriana, ent selle taga seisvad inimesed on täiesti avameelsed. Miks muidu annaks ajakiri Time välja erinumbri, milles on ära toodud ülevaade nende suurest plaanist. Üks essee näiteks kirjeldab maailma 2023. aastal, kus kõik on parem, maailma majandus on taas korda seatud ja seda kõike tänu Joe Bideni võidule Donald Trumpi üle 3. novembril 2020.

Tekib õigustatud küsimus, kuidas õnnestub Bidenil ja tema sõbrameestel saada korda majandus selles mõnede jaoks nii ihaldatavas tulevikus? Lihtne: Suur Valitsus hoolitseb kõige eest, ainult et seekord mitte rahvuslikul tasandil, vaid globaalsel. Asjaga tegeleb tehnokraatlik eliit, kelle üle puudub igasugune demokraatlik kontroll. Töökohad ja kõrged miinimumpalgad on tagatud, ettevõtted nõustuvad tegutsema kommunistliku kooperatiivide süsteemi järgi, autod on asendunud jalgratastega; ja kodulaenu tagasimaksmise pärast ei ole vaja üldse muretseda – eraomand kaotatakse.

Nimetatud kommunistliku ülevõtmisplaani taga ei ole mitte Berkeley ülikooli sotsioloogiatudengid, vaid Maailma Majandusfoorum, iga-aastane kohtumine Davosis, kus miljardärid peavad miljonäridele loenguid selle kohta, kuidas elavad tavalised inimesed. Maailma Majandusfoorumi asutaja Klaus Schwab on kirjutanud raamatu, või õigemini mitu raamatut, milles kirjeldab oma suurepäraseid plaane. Tema viimatine raamat „Covid-19: The Great Reset“ ei jäta kahtlustki selle osas, kuidas koroonaviiruse pandeemiaga kaasnenud kaos pakub suurepärase võimaluse suunata kogu maailm kiirendatud korras „uue normaalsuse“ suunas.

Vähemalt meie uute globalistlike isandate arvates ei peaks me mitte kunagi saama oma vana elu tagasi. Ja ärge unustage, seda kõike tehakse justkui meie endi heaolu huvides, sest vana eluviis põhines „katkisel mudelil“. Schwab on veendunud, et just „uus normaalsus“ on see, mida me vajame ja mida me ka peaksime tahtma ja ta ei ilmselt ei soovigi varjata, kui käepäraseks ettekäändeks koroonaviirus muudatustele on.

See kõik võib ju kõlada halva unenäona, ühe õela välimusega sakslase dementse raevuna. Paraku on siin üks suur probleem – paljude riikide liidrid, miljardäridest ärimehed ja teised universumi isandad toetavad seda projekti. Kaasa arvatud – ja juhul kui meil ei vea – võimalik tulevane president Joe Biden.

Kuna see kõik kõlab nagu mingi düstoopiline romaan, peavad paljud inimesed suurt taaskäivitamist vandenõuteooriaks ja arvavad, et võivad seda rahumeeli ignoreerida. Ent nagu kõlas hiljuti üks Lockdown Sceptics foorumi kommentaar: „Tegemist ei ole vandenõuga, kui nad räägivad sulle, mida nad teevad.“

Inimesed ärkavad, aegamisi. Üheks neist on peapiiskop Carlo Maria Viganò, kes kirjutas avaliku kirja president Donald Trumpile, milles hoiatas Trumpi suure taaskäivitamise tohutu ohu eest. Peapiiskop on õigusega mures. Meil ei ole enam tegemist õppusega. Suur taaskäivitamine on kohene ja surmav oht, mida peaksid endale teadvustama kõik, kes hoolivad vabadusest, jõukusest ning rahvuslikust suveräänsusest.

Ajakirjanduses on seda kajastatud väga vähe. Ühest vähestest peavoolumeedia kanalitest on seda teemat käsitlenud Sky News Australia. Seal kirjeldas Rowan Dean suurt taaskäivitamist antidemokraatliku ettevõttena, mis on loodud meie töökohtade ja jõukuse hävitamiseks ning meie lastelt tuleviku röövimiseks.

Tervishoiuteemadega tegelev ajakirjanik Peter Barry Chowka aga kirjutas: „Meie ühiskond teeb praegu täpselt seda, mida äärmusvasakpoolsed nagu Alexandria Ocasio-Cortez ja tema uue rohelise kursi fanaatikud nõuavad. Pea täielik lennuliikluse lõpetamine; isikliku auto kasutamise viimine miinimumini; tasuta arstiabi lubamine – see kõik on kiiresti muutumas uueks status quo’ks. Nagu ka inimeste võime istuda kodus, teha mitte midagi ning saada valitsuselt palka. Demokraadid tahavad, et nii jätkuks lõpmatuseni.“

Twitteris on populaarsust kogumas #WhyAreTheyDoingThis. Seal postitavad inimesed, kes on hakanud muretsema valitsuste poolt kehtestatud seninägematu ulatuse ja sageli teadusliku aluseta koroonapiirangute pärast. Vastuseks võib olla suur taaskäivitamine.

Ja kui see on vastus – ja kui nii paljude riikide liidrid lähevad sellega kaasa –, siis on minu arvates olemas vaid üks mees, kes meid sellest veel päästa saaks. See mees on Donald Trump. Ja just seepärast on need presidendivalimised ilmselt meie eluaja kõige olulisem poliitiline sündmus. Tulemusest sõltub meie vabadus, meie jõukus, meie tsivilisatsioon.

Allikas: Breitbart

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused