Kultuuride põrkumine: mitmed Austria ööklubid ei luba immigrante enam aega veetma

Ööklubi SaksamaalÖöklubi Saksamaal

Lääne ühiskonda sobimatu mentaliteediga immigrandid ehitavad ise müüre enda ja kristliku taustaga ühiskonna vahele, sest nad ei arvesta neid vastu võtnud põlisrahva tavadega, vaid suruvad omi peale.

Wochenblick kirjutab, et varjupaigataotlejad pole paljudes Austria ööklubides enam oodatud, sest nendega kaasneb vaid paksu pahandust.

Vasakpoolne ajakiri Falter viis läbi eksperimendi, kus kaks rühma, afgaanid ja türklased, proovisid siseneda Viini ööklubidesse. Neile öeldi väidetavalt, et kohad on täis või toimub eraüritus, kuid austerlastest kontrollrühm sai klubidesse sisse.

Ajaleht süüdistab nüüd ööklubisid rassismis. Üks ööklubidest kuulus siiski vasakpoolsete vaadetega omanikule. Vastates süüdistustele, tõid klubiomanikud põhjenduseks varjupaigataotlejate halva käitumise. Nii oli ühes klubis ainult nädalavahetusel 80 taskuvargust, samas ahistavad immigrandid igal pool nii õrnemast soost külastajaid kui ka klubide naistöötajaid, peletades sellega eemale ka püsikliente.

Senise sisserändepoliitika tõttu on suurenenud seksuaalne ahistamine, naiste uimastamine ja narkootikumide kuritarvitamine baarides. Eriti palju probleeme tekitavad aafriklased ja Lähis-Idast tulnud mehed, millest on tekkinud ka vasakliberaalide poolt rassismiks tembeldatud omanike vastuseis,  põhjuseks on seejuures siiski immigrandid ise. Austria uus parempoolne valitsus on asunud immigratsioonipoliitikat põhjalikult ümber kujundama, lähenedes sellega Visegradi riikidele.

Kommentaarid