Kummaline: miks ei kajasta USA peavoolumeedia massilisi pedofiilide arreteerimisi?

Maailm,
- Updated

Peavoolumeedia peksab armutult juba tükk aega ametis olevat presidenti, kuid sellest, et Donald Trumpi ametisse astumisest saadik on USA-s arreteeritud pretsedenditult suur arv pedofiiliaäriga seotud isikuid vaikitakse.

Peavoolumeedia pole pedofiilide massilist arreteerimist peaaegu üldse kajastanud. Tekib õigustatud küsimus: miks?  Townhall kirjutab, et ühe kuu jooksul (alates 20. jaanuarist) on toimunud enam kui 1500 arreteerimist, samal ajal kui näiteks 2014. aastal oli FBI andmetel sarnaseid arreteerimisi alla 400. Trump on ilmselgelt teinud inimkaubandusega seotud teema üheks oma prioriteediks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

23. veebruaril antud pressikonverentsil nimetas Trump inimkaubandust tõsiseks probleemiks, seda nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt. Tema sõnul on aga nelja viimase nädala jooksul pööratud sellele probleemile palju suuremat tähelepanu kui varem. Pressikonverentsil öeldut kajastas peavoolumeedia napilt ja inimkaubandusega seotud arreteerimisi sisuliselt mitte.

Samal ajal on peavoolmeedia tegelenud hoolega parempoolse ajakirjaniku Milo Yiannopoulose demoniseerimisega, väites muuhulgas ka seda, nagu toetaks Milo pedofiiliat. Tegelikkuses on Milo ise olnud lapsepõlves seksuaalse ahistamise ohver ja sellest on ta ka ühel pressikonverentsil pikalt kõnelenud. Meedia paraku ignoreeris seda kõike ja jätkas Milo alandamisega.

Iroonia seisneb aga selles, et vasakpoolsed ja peavoolumeedia on tegelikult ise kõige suuremad pedofiilia pooldajad. Uudisteportaal Salon on avaldanud artikleid, kus on püütud pedofiiliat kujutada normaalsusena, ehkki hiljem, Milo vastu peetud nõiajahi käigus, võeti need artiklid maha.

Tundub, et suur osa vasakpoolsest meediast tunneb pedofiilia pärast muret vaid siis, kui on vaja mõnele konservatiivile n-ö ära teha. Sest miks muidu tegeletakse teatud isikute demoniseerimisega, kuid olulised pedofiilide arreteerimised jäetakse kajastamata?

Ühes oma kolumnis viitas ka Milo Yiannopoulos sellele, et peavoolumeedia ei hooli tegelikest ohvritest, vaid tahab hävitada oma ideoloogilisi vaenlasi. Ajakirjanikke ei huvita lapsed, vaid see, kuidas kahjustada oma poliitilisi vastaseid. Ja just see ongi põhjus, miks pedofiilide arreteerimistest nii vähe kuulda on olnud.

Kuid nüüd on USA-l president, kes päriselt ka hoolib lastest ja on andnud lubaduse tegelda ühe prioriteedina just inimkaubandusele piiri panemisega. Hiljutised pedofiilide arreteerimised on vaid algus ja seda hoolimata peavoolumeedia ignoreerivast hoiakust.

Allikas: Townhall  (tõlkinud Triin van Doorslaer)

FOTO: PM/Scanpix (illustratiivne)

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused