Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kümned tuhanded inimesed nõuavad Norralt Bodnariu laste perele tagastamist

14.01.2016
the-bodnariu-family

Sel nädalavahetusel toimusid Rumeenia mitmes linnas järjekordsed protestid, mis nõudsid, et Norra tagastaks rumeenia-norra Bodnariu perekonnalt konfiskeeritud lapsed, teatab Agerpres. Lapsed konfiskeeriti 16. novembril, perekonda süüdistatakse “kristlikus indoktrineerimises”.

Lapsevanemate Marius ja Ruth Bodnariu toetuseks algatatud allkirjakampaaniaga on liitunud juba üle 50 000 inimese.

“16. novembril röövis Norra lastekaitseteenistus (Barnevernet) kaks vanemat last, Eliana ja Naomi nende koolist vanemate teadmata. Barnevernet ja politsei tulid seejärel Bodnariude koju ja võtsid jõuga oma hoolde kaks vanemat poega, Matthew’ ja Johni. Murest murtud Ruth jäi koju vaid kolmeaastase Ezekieliga, kuna Marius oli tööl.

Kui Marius tuli töölt ja nägi, mis oli toimunud, läksid nad Ruthiga politseijaoskonda ja Barnevernetisse, et olukord lahendada. Kuna Ruth nuttis, tulid järgmisel päeval nende koju Barnevernet ja neli politseinikku, kellel ei olnud oma tegevuse aluseks mingit kohtuotsust ega dokumenti, ja võtsid kaasa ühtlasi 3-kuuse Ezekieli, väites, et ema oli lapsele ohtlik. 18. novembril teatas Barnevernet Ruthile, et tema lapsed olid jagatud kahte perekonda ja olid juba teinud algust oma uue eluga kohanemisel,” kirjutab allkirjakampaania tekst.

HotNews.ro teatel olid vanemad oma lapsi füüsiliselt distsiplineerinud, see aga on Norra seaduste järgi kuritegu.