Kuritegelike illegaalide ohvrid nõudsid USA Kongressi ees piirimüüri rajamist

Maailm,
©AFP/Scanpix
Uus karavan immigrante Salvadorist on teele pandud

USAs Washingtonis kogunesid Kapitooliumi künkale ja esindajatekoja spiikri Nancy Pelosi tööruumide lähedale organisatsiooi nn Angel Families – kuritegelike illegaalide ohvriks langenute perekonnaliikmed.

Üle halvasti kaitstud USA lõunapiiri tulnud illegaalide käe läbi hukkunute või kannatada saanute lähedased nõudsid kongressilt piirimüüri ehitamise rahastamist.
Kapitooliumile kogunenud perekondadega olid liitunud ka mitmed esindajatekoja liikmed ja paljud avalikkusele tuntud isikud, kelle lähedased olid samuti sattunud USA lõunapiiri kaudu riiki valguvate illegaalide ja sissetoodud narkootikumide ohvriks.

Kokku tulnud inimesed rääkisid oma lähedaste kallal toimepandud kuritegudest ja kinnitasid veel kord, kui ohtlik on USA kaitseta lõunapiir. Seejärel liiguti edasi esindajatekoja spiikri Nancy Pelosi tööruumide poole.

Tüli piirimüüri pärast ja demokraatide keeldumine läbirääkimistest müüri rahastamise üle on viinud USA ajaloos seni pikima osalise valitsuse tööseisakuni.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused