Küsitlus: enamik Trumpi toetajatest on veendunud, et demokraadid varastasid valimised

Maailm,
“Lõpetage varastamine!”

Politico viis läbi küsitluse, mille tulemused näitavad, et enamus president Trumpi valijaid on veendunud valimiste võltsimises ja selles, et valimiste tulemused ei ole seaduslikult kehtivad.

79% Trumpi valijatest arvab, et valimised olid n-ö varastatud ja kõigest 21% usub valimistulemuste õigsusesse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Breitbart toob välja uuringu olulisemad punktid.

Ligi kaks kolmandiku Trumpi valijatest ei tunnusta valimistulemusi. Nii suur usaldamatus on pretsedenditu. Joe Bideni valijatest 97% on nõus, et Biden on kuulutatud võitjaks, Trumpi valijatest nõustub sellega 38%.

83% Trumpi valijatest usub, et meedia ei tööta rahva huvides. Bideni valijatest 72% leiab, et meedial on Ameerika demokraatias oluline roll.

81% vabariiklastest valijatest suhtuvad demokraatidesse vähema austusega kui neli aastat tagasi. 77% demokraatidest tunneb sama vabariiklaste suhtes.

Küsimusele, kas USA-s tuleks jätkata praeguse valijameeste süsteemiga, või tuleks minna üle rahvapoolsele otsevalimisele, leidis 61% vabariiklastest, et tuleks jätkata sama süsteemiga ja 59% demokraatidest tahaks minna üle rahvapoolsele otsevalimisele.

28% demokraatidest arvab, et Biden peaks olema president vaid ühe ametiaja.

Nii Trump kui ka tema asepresident Mike Pence (eraldi) on 2024. aasta presidendivalimiste populaarseimad kandidaadid.

Küsimustik viidi läbi vahemikus 10.-19. november ja küsitleti 1500 valijat.

Allikas: Breitbart

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused