Lääne soositava rahvasterände karm taust: Djibouti ranniku sundisid inimkaubitsejad migrante merre hüppama

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Migrandid Djibouti rannikul levi otsimas.

Üks karm uudis paljastab rahvasterände ja inimkaubanduse võigast olemust – Djibouti ranniku lähedal uppus kaheksa sisserändajat ja kadunud on veel 12 inimest, teatas pühapäeval Rahvusvaheline Migratsiooniorganisatsioon (IOM).

“Tunnistaja kirjeldusel sundisid inimsmugeldajad vägivallaga inimesi merre hüppama,” ütles organisatsiooni eestkõneleja Yvonne Ndege.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rahvasterände kuritegelikum lüli on inimkaubitseja, kes rikastub teiste õnnetusest ega hooli tegelikult üldse rändlejate eludest – seda tõestab igapäevaelu, kus migrandid saadetakse “paremasse ellu” merekõlbmatute paatidega.

Kes on inimkaubitsejate liitlased? Kohe kindlasti mitte Ungari, Poola ja teised Visegradi riigid, ei Itaalia endine siseminister Matteo Salvini, ei AfD ega Põlissoomlased jne – kui migratsiooniprotsessid sõltuks neist, ei lükataks Vahemere lõuna- ja idakaldalt ühtegi paati vette.

Need potentsiaalsed surmapaadid asuvad teele tänu vabaühendustele, kes annavad smugeldajatele ja rändlejatele lootust, et keegi neist ikka vastas on; tänu kantsler Angela Merkelile ja kõigile neile meeleavaldajatele, kes teatavad, et Saksamaal on ruumi küll; tänu Euroopa Liidule, kes juurutab rändepakti ja valmistub migrante jaotama – nemad on inimkaubitsejate liitlased ja rahastajad, kasvõi nende summade kaudu, mida migrant smugeldajale ulatab.

Ebaseadusliku, sagedaste uppumissurmadega migratsiooni lõpetamiseks on kaks võimalust. Esimesel juhul tuleb teha nii, et inimkaubitsejatel poleks mõtet ühtegi paati vette lükata, teades, et ega seda lasti nagunii vastu ei võeta. Ehk siis rändeteed jõuliselt sulgeda.

Teisel juhul tuleks migratsioon teha seaduslikuks ja tuua tahtjad otse ja turvaliselt laevade ja lennukitega Euroopasse. Vasakliberaalide jaoks oleks see ideaalvariant, aga jällegi see ei töötaks.

Esiteks tormataks siis Euroopasse lausa kümnete ja sadade miljonitena ja migrandid ummistaks kõik vastuvõtupunktid. Kui hakataks välja selekteerima need, keda siiski vaja pole või on nad lausa vastunäidustatud (näiteks islamistid ja teised riskigrupid), pöörduksid need ikkagi inimkaubitsejate poole.

Teiseks muudaks Aafrika ja Araabia Euroopasse ümberkolimine Vana Maailma ruttu kokkukukkuvaks Babüloniks või Lääne-Rooma impeeriumiks selle lõpu eel, kus esmalt kaoksid kõik rikkused migratsiooni päratusse kurku ja teiseks võtaksid migrandid ühiskonnad üle, muutes need oma teiseks kodumaaks, milles toimunu eest põgeneti.

Nii ongi liberaalsele Läänele ainsaks sobivaks variandiks praegune ebaseaduslik migratsioon koostöös inimkaubitsejatega. Paraku ollakse sellega vastutavad ka nende kuritegude eest. Ja Euroopa rahvad ajavad üha enam sõrgu vastu, kui neile sissetungivate hordide tervitamine kohustuseks muudetakse.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused