Lääne vasakliberaalide Sorose, Macroni ja teiste nendesuguste pime raev rahvusluse vastu viib maailma suurte konfliktideni

Maailm,
- Updated
©AP/Scanpix
Euroopa on kriisis ja mees kes selleni viis – George Soros

Vasakliberaalide viha rahvusluse vastu on nii sügav, et nad on kurdid ja pimedad kõigi teiste ohtude vastu.

Eesti Päevaleht kirjutas rahvusriikide vaenaja George Sorosi arvamusest, et rahvuslus olevat suurimaks ohuks avatud ühiskonnale (mis on avatud näiteks islamistidele).

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Prantsuse president Emmanuel Macron võrdles aasta eest Euroopas pead tõstvaid “natsionalistlikke” ja migratsioonivastaseid meeleolusid pidalitõvega ning kordas seda juttu sel nädala taas üle. Samal seisukohal on Juncker, Verhofstadt, Timmermans ja paljud teised globalistid.

Rahvusluse vaenlaste peamiseks argumendiks on see, et rahvuslikel motiividel olevat alustatud palju sõdu ja genotsiidseid kuritegusid. Kui võtta aluseks Saksamaa natsism, Bosnia sõda, Rwanda genotsiid ja veel mõned näited, tundub seal isegi pisut iva olevat.

Samas aga jäetakse kõrvale kogu rahvusliku identiteedi positiivne osa, alates kultuurilisest ja keelelisest rikkusest kuni kodumaa hoidmiseni, mida maailmakodanikud kunagi ei tee. Oluline aga on see, et rahvusluse vaenajad ei märka ka seda, et kõik, mida heidetakse ette rahvuslusele, tuleb nende juurde teisi teid pidi.

Nii on uueks hävituslikuks faktoriks usuäärmuslus, mis ületab juba ammu marurahvuslusega kaasnenud negatiivse tulemi. Usuäärmuslus on rahvuste- ja riikideülene – nii on äärmusislamistide seas nii araablasi kui ka neegreid ja Nigeeria mustade Boko Haramit peetakse üheks kõige verisemaks islamirühmituseks.

Erinevalt rünnatavast rahvuslusest aga kaitsevad vasakliberaalid islamit – paljudes Lääne-Euroopa maades on karistused “islamofoobia” eest seadustatud, hõlmates ka terrorismi seostamise usuga. Islami puhul räägitakse alati, et äärmuslust ei saa seostada terve religiooniga – rahvusluse puhul ei räägita seda kunagi, vaid kogu rahvuslus ongi nende silmis kuritegelik. Islam tähendab Euroopas ju migrante ja neid ei tohi ometigi puutuda!

Ühiskondade lõhestajaks on saanud ka jällegi rahvus- ja riikideülesed ideoloogiad. Nõukogude Liidus valitsenud marksism-leninism ja Hiina maoism nõudsid Saksa marurahvuslusel põhinevast natsismist tohutult rohkem ohvreid. Tänane vasakäärmuslus on samasugune vägivallakultiveerija nagu natsionaalsotsialism.

Ja mis kõige olulisem – ka rahvusluse asemele pakutav multikultuursus ja globalism on ideoloogiatena sama kuritegelikud ja ohvreid nõudvad kui mistahes teised ideoloogiad. Igale poole, kuhu vasakliberaalne häving sisse ronib, puhkevad konfliktid traditsioone hoidvate inimeste ja ideoloogiliste hungveipingide vahel, tekib ühiskonna lõhestumine, kaob turvalisus ja see viib vasakliberaalide võidu korral totalitarismini.

Vasakliberalismi üks “saavutusi” on rahvaste segamine, mis ei saa kuidagi konfliktideta lõppeda, sest rahvad pole lihtsalt nõus ennast ohverdama. Üks viimaseid uudiseid räägib sellest, et Euroopas elas 2017. aastal 3,9-4,8 miljonit loata migranti ehk veidi vähem kui aasta varem, andmed pärinevad USA-s baseeruvalt uuringufirmalt Pew Research Center.

See näitaja moodustas vähem kui ühe protsendi kogu Euroopa elanikkonnast, mis on rohkem kui 500 miljonit, ütles Pew. Ilmselt on tegu katsega vähendada selle numbri katastroofilist tausta – kui Euroopa on veidi alla viie miljoni ebaseadusliku immigrandi, tähendab see tohutut seltskonda võõraid, kellel pole seaduslikku seljatagust.

Need viis miljonit peavad elatist hankima ebaseaduslikult ehk täpsustatult, nad ei tee mitte midagi seaduslikult, mis tähendab tohutut kriminaalset momenti ja meeletut ebaturvalisust. Kultuuride segamine põhjustab konflikte alates olmetasandist ja sealt edasi lausa igal alal.

Rahvuslus, mis toetub kindlate rahvaste elamisel oma ajaloolisel kodumaal, on kõige kindlam vahend hoida maailm ära veelgi hullematest aegadest.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused