Lasud Amsterdamis: kas arvatav marokolaste arveteklaarimine on vaid kõigest kuritegevus?

Maailm,
- Updated
AFP_9529R

Rahvusvaheline poliitkorrektne meedia ja suukorvistatud politseiorganid on leidnud terrorismile uue määratluse: tegu on kuritegevusega, kurjategijad pole lihtsalt kohalikku päritolu.

Nii vahendab ERR uudist, et reedel sai Hollandi pealinna Amsterdami kesklinnas tulistamises surma üks ja haavata kaks inimest.  Ajalehe De Telegraaf info kohaselt polnud politsei hinnangul tegemist terrorirünnakuga, vaid see on seotud kuritegevusega.

Meedia andmetel leidis vahejuhtum Grote Wittenburgerstraati tänaval aset kella seitsme ajal kohaliku aja järgi. Pealtnägijate sõnul sai surma üks noorem mees, kaks inimest said haavata. Meedia andmetel oli tapetu näol tegemist 17-aastase Maroko päritolu noorukiga. Tunnistajad kirjeldasid laske ja kapuutsiga nägu varjanud meest, kes kuriteopaigalt minema jooksis.

Terroriakti määratlus on kindlasti teistsugune kui antud juhtumi puhul, terrorism on suunatud kogu ühiskonna vastu, sel korral võis tõesti tegu olla marokolaste arveteklaarimisega, sest Hollandis on see vähkkasvaja juba kõvasti sees.

Lääne-Euroopas hakkab paraku piir terrorismi ja kuritegevuse vahel kiiresti hägustuma, eriti kui tegu on immigrantide kuritegudega. Poliitkorrektsusest võidakse ilmselged terroriaktid kuritegudena märgistada.

Kui näiteks Malmös lasti alles hiljuti jaoskonna ees õhku politseiauto, siis ei saa seda enam seletada vaid organiseeritud kuritegevusega, rünnak korravalvurite vastu on rünnak kogu ühiskonna vastu ja seega terrorism!

Kui aga immigrantide vägivald taandada kuritegevuseks, siis võiks ju sama kriminaalse mõiste alla viia ka Merkeli ja Junckeri arutu massiimmigratsiooni soosimise, mis ongi ju ka Amsterdamis kõlanud laskude tagapõhi.

AFP foto: vägivald Amsterdami tänavatel pole enam midagi uut.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused