Liberaalid oma ideoloogiaga hädas – sookvoodid ei lase euroametisse astuda

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Kadri Simsoni eurovolinikuks määramine on väga pikaks veninud.

Sel nädalal pidid kaks Eesti poliitikut kibeda pilli alla neelama, kui selgus, et nende ametisse määramist takistavad sookvoodid – Kadri Simson ja Urmas Paet.

Kui Keskerakonna jaoks oli Euroopa Komisjoni voliniku küsimus juba lahendatud ja valitsus esitas juba mõnda aega tagasi volinikukandidaadiks Kadri Simsoni, siis nüüd selgub, et võib-olla hõisati siiski liiga vara ja volinikukandidaatide küsimus ronib ise lauale tagasi, kirjutas Postimees. Euroopa Komisjoni presidendi kandidaat Ursula von der Leyen on andnud teada, et soovib igalt riigilt kaht volinikukandidaati: üht meest ja üht naist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Euroopa parlamendi väliskomisjonis valiti komisjoni juhtkonda, aseesimeheks esitatud Urmas Paetil ei õnnestunud enda kohale kinnitust saada, sest kandidaatide hulgas polnud ühtegi naist. Nimelt on Euroopa parlamendi kodukorras punkt, mis näeb ette, et komisjoni juhtkonda peab kuuluma ka naine, kuid juhtkandidaatidena olid esitatud vaid mehed, kirjutas Delfi kolmapäeval.

Kogu loo võtab sotsiaalmeedias tabavalt kokku Taivo Sepp: “Nali naljaks, aga varem või hiljem hakkavad tundma ka liberaalid ja sotsid ise neid “sotsiaalse revolutsiooni” vilju, mida nad ehitamas on. Just nagu see juhtus juunikommunistidega. See hullumaja ei jäta puutumata ka neid endid.

Esialgu on see selline koomiline juhtum, kus liberaal Paet jäeti EP komisjoni asejuhtide kandidaatide nimetamisevoorust välja tema soo tõttu, vaja oli naist. Täna võib juhtuda sama Simsoniga. See hullumaja, mille kaasaaegsed revolutsionäärid on valmis ehitamas, see hakkab varem või hiljem ka neid endid sööma.

“Vihakõneseadus” hakkab lõikama ka neid endid, kuigi nad loovad seda teiste jaoks. Migratsiooni tagajärjed jõuavad ka nende endi ukse taha, moslem keelab Junckeril tema hommikusnapsi ära jne. Me oleme siin Eestis seda korra juba üle elanud, kui juunikommunistid meid poolvägisi, hurraa-hüüete saatel viisid helge tuleviku poole. Lõpuks sõi revolutsioon peale halli massi ära ka tema lapsed endid.

Kas ajalugu kordub? Või on siiski mingid õppetunnid eestlane eelmisest endale saanud ja suudab vältida seekordset tragöödiat?”

Sotsiaalmeedias soovitatakse seepeale Paetil sugu vahetada, sest Ossinovski ja Tsahkna tahtsid seda koguni kahel korral aastas lubada – jutt on sooidentiteedi lihtsustatud muutmisest.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused