Liberaalne kõmumeedia võtab Nicholas Sandmanni „rassismiloos“ üha enam taganemispoosi

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Foto, mille järgi väitsid vasakliberaalid, et Nicholas Sandmann irvitab indiaanlaste aktivisti Nathan Phillipsi üle.

Covingtoni katoliikliku kooli õpilane Nicholas Sandmann teatas möödunud nädalal, et tema kohtuasjas Washington Posti vastu jõuti kohtuvälise lahenduseni ja talle makstakse 250 miljonit dollarit valuraha.

„19. veebruaril 2019 kaebasin ma Washingtoni Posti laimamise eest kohtusse. Täna sain ma 18-aastaseks ja WaPo nõustus minema kohtuasjas kokkuleppele. Aitäh advokaatidele @ToddMcMurtry & @LLinWood. Aitäh mu perele ja miljonitele teile, kes on jäänud endale kindlaks ja toetanud mind. Mul seisab ees veel tegemisi,“ tvitterdas Sandmann.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sandmann pöördus kohtu poole möödunud aastal, kui demokraatidest aktivistid ja ajakirjanikud sõimasid teda rassistiks. Seda põhjusel, et keegi kõrvalseisja oli filminud tema kokkupõrget Elu Marsil põlisameeriklasest aktivisti Nathan Phillipsiga.

Üks aktivist postitas seejärel sotsiaalmeediasse lühikese video, milles on näha, kuidas Sandmann naeratab tema nina all trummi taguvale ja laulvale Phillipsile. Postituse juures on kiri: „Uskumatu lugupidamatus… TÄNASE PÄEVANI.“ Ta laadis klipi ka YouTube’i kommentaariga: „Kas niimoodi me teemegi Ameerika „taas“ suureks?“

Video levis kiirest sotsiaalmeedias. Väidetavalt aitasid sellele kaasa ka arvukad libakontod. Demokraatidest aktivistid ja peavoolumeedia tegid Sandmanni näo kuulsaks kogu maailmas ja noormeest demoniseeriti rassistina, kes mõnitas vanemaealist põlisameeriklast. Mõned väljaanded, teiste hulgas ka Washington Post, nimetasid Phillipsi ekslikult ka Vietnami sõja veteraniks.

Hiljem ilmus avalikkuse ette pikem video, millest oli näha, et Phillips lähenes ise bussi ootavale Sandmannile ja tema klassikaaslastele, keda oli eelnevalt ahistanud aktivistide grupp nimega Mustad Israeliidid.

Kokkuleppe saavutamine Washingtoni Postiga on juba teine samasugune. Jaanuaris saavutati kohtuväline kokkuleppe CNN-iga, mis samuti nõustus maksma noormehele 250 miljonit dollarit valuraha.

Sandmanni üks advokaatidest, Lin Wood, kinnitas, et hetkel on käimas veel kohtuasjad NBC Newsi, ABC Newsi, CBS Newsi, Rolling Stone’i, Gannetti ja New York Timesi vastu.

Allikas: Breitbart

4 commentsOn Liberaalne kõmumeedia võtab Nicholas Sandmanni „rassismiloos“ üha enam taganemispoosi

 • Avatar

  Kae nalja, mõnikord siis isegi õiglus võidutseb! Ülihea!

  • Avatar

   Aga süsteem, kus jälle mingi advokaat sadu miljoneid igalt poolt välja võtab, on ka täiesti absurdne. Loomulikult on mul hea meel, kui punameedia vastu hambaid saab. Aga sellist juristide peremehetsemist ma ka ei kannata. Lihtsalt tuleb ükspäev üks tra ja võtab sult kõik ära, sest “nii on tal paberi peal kirjas” ja teise paberi peal seisab, et politsei vms peab oma püsside ja vuraškadega talle selle asja ära tegema. Ja ütleb sinna juurde veel, et “ja-jaa, nii peabki olema, sest meil on õigusriik”. Wtf.

   • Avatar

    Oled asjast valesti aru saanud, sadu miljoneid maksavad laimajad laimatavale, eks advokaat teenib sealt muidugi oma tööraha. Või on sul kade, et keegi kusagil saab oma kompensatsiooni selle eest, millised olukorrad ta pidi alaealisena läbi elama? Meil “vaestel ” maksjatel on ju võimalus välja uurida, kes neile selle info ette söötsid ja omakorda selle raha siis neilt sisse nõuda, kusjuures advokaadid, kes selle tööga hästi hakkama saavad on neil ju teada. Muidugi on ka meil siin üks advokaat, kes on spetsialiseerunud nõudekirjade väljasaatmisele IP-aadresside põhjal, soovitaksin isegi teda, kindlasti oleks odavam variant ja siis ei jätkuks tal ilmselgelt aega siinsete jaburluste korraldamiseks. Hundid söönud ja lambad terved.

   • Avatar

    No kade on ka muidugi… Aga ma mõtlesin üldisemalt. Mulle üleüldse ei meeldi see juristide laiamine. Nagu tõepoolest näiteks see meie üks. Või see taraka lugu ja lihtsate tagasihoidlike meeste kottimine. Selline mentaliteet ei piirdu aga ainult nende näidetega. Ja see süüdimatuse tunne, et “niikuinii ei saa te mulle midagi teha (sest mina olen siin see, kes… jne)”. Seda mõtlesin. — Seda võimust nikastunud ülbust ja enesekultust!

    Mis te soovitasite seal lõpus mulle seda nokulauliku advokaati palgata? Sellest ma ei saa aru. Selle peale tekib mul kahtlus, et olete ka ise jurist.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused