Liberaalne maailm on hädas “populistidega”: nad viivad oma valimislubadused ka tegelikult ellu!

Maailm,
©Reuters/Scanpix
Brasilia konservatiivist president Jair Bolsonaro lubab marksismi riigist välja rookida.

Maailmas on ilmnenud üks huvitav nähtus: “populistid” on võimule pääsedes asunud oma valimislubadusi ka tegelikult ellu viima!

Nii tegi seda USA president Donald Trump, kes ägedast vastuseisust ja rünnakutest hoolimata on palju reforme ellu viinud, ning Itaalia valitsus, kelle siseminister ja “paremäärmusliku-populistliku” Liiga juht Matteo Salvini on lõpetanud inimkaubanduse Itaalia kaudu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nimetada võiks ka Ungari peaministrit Viktor Orbanit, kes keeras kõik immigratsioonikraanid kinni, eelmisel nädalal aga avalikustas 7-punktilise põhjaliku plaani ungarlaste sündivuse tõstmiseks.

Jaanuaris ametisse astunud Brasiilia konservatiivne riigipea Jair Bolsonaro viskas aga esimese asjana prügikasti ÜRO rändelepingu. Järgmise sammuna visatakse kooliõpikutest ja eksamitest välja homopropaganda.

Bolsonaro nimetab LGBT+ temaatikat lühidalt: “marksistlik pahn”, mille koht pole haridusasutustes.

Bolsonaro on tauninud korduvalt vasakpoolset ideoloogiat, mis on tema sõnul süüdi riigi hädades: aastatepikkuse sotsialistliku valitsusmudeli vältel on Brasiilias aset leidnud moraalne kollaps, mis on muuhulgas väljendunud kuritegevuse plahvatuslikus kasvus ning homoseksuaalsuse ja sooideoloogia demonstreerimises riiklikult rahastatud paraadidel, aga ka koolihariduse kontekstis.

Bolsonaro lubas võimule saades vabastada Brasiilia sotsialismist, kultuurilisest marksismist ja poliitkorrektsusest, tehes seega puhastuse selles 210 miljoni elanikuga Ladina-Ameerika suurimas riigis.

Sama vasakliberaalide õudusunenägu järgneb ka EKRE võimulesaamisele: Eesti näeb esimest valitsust, kes ainult ei luba, vaid ka teeb põhjalikke muutusi.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused