VIDEO: Liikumise Black Lives Matter asutaja: “Me oleme väljaõpetatud marksistid”

Maailm,
- Updated

Liikumise „Mustad elud loevad“ (Black Lives Matter) üks asutajatest ütles lühikeses intervjuus 2015. aastal, et paljud selle liikumisega seotud inimesed peavad ennast väljaõpetatud marksistideks.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Patrisse Cullors tunnistas videos, milles toimus lühike arutelu liikumise ideoloogilise suuna üle, et tegelikult neil on olemas ka ideoloogiline raamistik, vahendab Breitbart.

„Mina ja Alicia [Garza] oleme õppinud organisaatorid,“ ütles Cullors Real News Networkile antud intervjuus. „Me oleme väljaõppe saanud marksistid. Meil on sellistes ideoloogilistes teooriates väga suur kogemus.“

Ta lisas, et nad ei taha tingimata olla liikumise eelvägi. „Ma arvan, et me oleme püüdnud tulla välja poliitilise raamistikuga, mille eesmärgiks on koondada need, kes meie meelest on mustade kogukonnas kõige haavatavamad ja tõepoolest võidelda meie kõigi elude eest.“

Cullors arvas 2015. aastal, et liikumisel on olemas selge suund ja arusaam, kuhu minna soovitakse ning ta uskus sel hetkel, et nad jõuavad veel kaugele.

Küsimus liikumise ideoloogia kohta esitati Cullorsile seoses Jalil Abdul Muntaqimi kriitikaga. Muntaqim mõisteti vangi kahe politseiniku tapmise eest Harlemis 1971. aastal.

 

 

 

6 commentsOn VIDEO: Liikumise Black Lives Matter asutaja: “Me oleme väljaõpetatud marksistid”

 • Avatar

  Ehk lähevad nad kodumaale oma poliitikat ajama ja tunnevad kodumaiseid musti rõõme hulgaliselt ja ärgu palugu muudelt nahavärvidelt midagi,ka kollane samsung peaks neile tabu olema,või eelistavad punast skalpi indiaanlaselt Ameerika territooriumil.

 • Avatar

  Nimetagu endid kelleks tahes aga leemur jääb ikka leemuriks.

 • Avatar

  Meil oli taarapunkti juures vanasti selline naine. Aind valge. Kittel oli ka tal alati enam-vähem valge. Korralikku tööd tegi.

 • Avatar

  Niisiis, kolmas maailmasõda tuleb siis ebanormaalsete ja normaalsete vahel. Ja ega selleni tõesti vist enam pikka aega ei ole. Terve mõistusega inimesed, hankigem endale relvaload! Meile ei anta valikut.

 • Avatar

  Selge! Nii tuttav tuli juba ammu ette, nagu loeksin nõukaaegseid lehti….Sotskommud on juba täiendavat haridust saanud, seadusandluse inimlikumaks muutjatele jõudnud palju tuhandeid täiendusi ühele parandusele esitada, et selle ajani oleks riigikogu nendega hõivatud kuni nad on valmis võimu haarama! Pole hullu, mul topelt uksed ja sissepoole avaneval 4 mm. terasvooder väliskujunduse all mõlemal pool, veel topelt hinged ja 2 super luku + välimisel veel üks! Relv juba aastaid käe ulatuses, sest olen äärmiselt piiratud liikumisvõimega, ja aknad arvuti tagant kõik jälgitavad! Olen öise eluviisiga, seega valmis sissemurdjaid varahommikuni kostitama! Sotside komme eelmiste küüditamiste ajal olid öised ,,visiidid”! Siis korjati raadiod ära, näis kes üritab mulle sisse murda ja arvutile järgi tulla – saab viimase ja väga väärika vastuvõtu osaliseks! See aeg ei tundu enam kaugel olevat – idioodistumine toimub juba tundidega…

 • Avatar

  Mis tõestab taaskord, et sorose mahitatud “avatus” ei ole midagi muud kui ikka kommunism. Et me püüdsime vabaks saada vene kommunismist, aga meid tõmmati haneks ja saime asemele nn “lääne kommunismi”, mis erineb eelmisest ainult selle poolest, et kasu sellest saab juutidelt hambaid röövinud (seega aaduga koostööd teinud) juut. Ja et esimels juhul ei varjanudki keegi millega on tegu, teisel juhul aga valetati terve maailm täis.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused