Liikumise Black Lives Matter juht ähvardab riigi maatasa põletada

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Hawk Newsome: „Kui riik ei anna meile, mida me tahame, siis me põletame kogu süsteemi maatasa ja asendame uuega.”

Liikumise „Mustad elud loevad“ (BLM) New Yorki liider Hawke Newsome ähvardas kolmapäeval Fox News kanalil intervjuud andes, et kui nende nõudmisi ei täideta, siis põletavad nad kogu riigi maatasa.

„Kui riik ei anna meile, mida me tahame, siis me põletame kogu süsteemi maatasa ja asendame uuega. Nii. Ja ma võin rääkida nii kujundlikult kui ka sõna-sõnalt, asi on tõlgendamises,“ ütles Newsome.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta väitis, et ajalooliselt on mustade kogukond saavutanud tulemusi just vägivallaga ja tõi näiteks 1960. aastad, mil mustad Ameerikas mässasid ning mille tagajärjeks oli jõukuse kasv.

„Vaadake ka möödunud nädalaid. Protestide alguses peale on kogu riigis lastud lahti kaheksa politseinikku. [—] Meil öeldakse alati, oodake, oodake, ent kui inimesed hakkavad hävitama vara, võib politseinikke vabalt lahti lasta.[—] Kui inimesed muutuvad agressiivseks ja protestid suurenevad, lastakse politseinikke lahti. Nüüd räägivad politseinikud ja vabariiklastest poliitikud politseireformist.“

Viimastel nädalatel on Ameerika Ühendriikides toimunud laialdased mässud, lõhkumised ja põletamised. Suur osa hävitatud ettevõtetest ja äridest kuuluvad mustanahalistele.

Allikas: Townhall.com

7 commentsOn Liikumise Black Lives Matter juht ähvardab riigi maatasa põletada

 • Avatar

  Kogu inimkond on teadlaste sõnul välja rännanud Aafrikast, mitmel lainel, omavahel segunedes isegi teise inimliiki arvatud neandertaallastega. Kui juba hiirel ja inimesel on 98% geenidest väikeste variatsioonidega ühised, mis siis rääkida inimliigist kui sellisest. Jah, geneetikud oskavad eristada eri piirkondade inimpopulatsioone, eristada ka üksikindiviide, aga peaasjalikult tühiste, ebaeluliste mutatsioonide põhjal, mis oluliselt ei muuda ei meie füüsilist ega vaimset võimekust. Rahvused ei ole bioloogilised vaid kultuurinähtused. Kultuuriline mitmekesisus maailmason väärtus omaette, nii nagu liigiline mitmekesidus looduses ja me peaksime seda säilitama vastukaaluna majanduse globaliseerumisele. Kui me oma kultuuriruumi otsustavalt ei kaitse meile võõraste kultuuride sisseimbumise eest, oleme varsti siin Eestis silmitsi samasuguste märulitega, nagu need praegu raputavad USA ühiskonda ja mitmeid “inimsõbralike” Euroopa riikidegi pealinnu. Võtmeküsimus pole siin ei naha ega silmavärv ega põsesarnade laius, võtmeküsimus on haridus, mida me anname siin sündivatele lastele maast madalast, keel, mida nad rääkima õpivad ja kombed, mida ühiskond neile õpetab. Jõudu selleks erakonnale, kes võitleb otsustavalt meie kultuuri kui rahvusliku identiteedi aluse säilimise eest!

 • Avatar

  Täiesti ära pööranud, idioodid.

 • Avatar

  Aadu MUST hääletas Riigikogus rändepakti poolt! Tubli olid Must.

 • Avatar

  Millal meie oma BLM aktivistid samu ähvardusi hakkavad pilduma?

 • Avatar

  60.-te aastate teisel poolel mässasid USAs küll rohkem Vietnami sõja vastastest LSD ( love, sex, drugs )süsteemiga idioodistatud hipid ja nende veel lollimad kaasajooksikud. Ja tõepoolest, jõukuse kasv toimus, seda tänu 1968. aasta maksureformile, ainult et see käis ainult juba varem jõukate inimeste kohta

 • Avatar

  Pildil tõsine isane gorilla tegemas sõjahüüdu.

 • Avatar

  Valged inimesed Ameerikas, mitte valged lödipüksid ja neegrite varbalakkujad, võtke end kokku ja lööge need neegritest märatsejad maatasa ning taastage seadus ja kord riigis!Sama peaksid tegema kõik valged teistes riikides.Kui vaja, tuleb neegrid saata tagasi Bushmaaniasse, ka siit, kui nad ülbamist ei lõpeta.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused