Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Lõimumine Läänes ei toimi – migrandid toovad oma kombed sihtriiki üle

30.08.2021
Pilt Soomest – mosleminaine on kaetud ka sealses ühiskonnas.
© UU

Läänemaailma üheks suurimaks läbikukkumiseks on see, et suureks paisunud migrandikogukondades ei saa inimesed elada Lääne tavade ja väärtuste järgi ning uus kodumaa ei kaitse neid, kes tahaksid õigust elada oma äranägemise, mitte lähteriigi tavade järgi.

Eesti Päevalehes kirjutab Soomes elav somaallanna Ujuni Ahmed sellest, kuidas sealses somaali kogukonnas moonutatakse jätkuvalt väikeste tüdrukute suguelundeid ja Soome seaduseid ei neid kaitse. Ta kirjeldab ka seda, kuidas ta käis viiel päeval Soome koolis ja siis nädalavahetusel kogukonnakoolis Koraani ja islamitavasid õppimas – kultuurikonflikt oli tohutu.

Ujuni Ahmed lisab, et sisserändajate kogukonnas suguelundite moonutamise probleemist rääkides on oht reeturi häbimärk külge saada, väljaspool kogukonda kritiseerides on aga kerge kuulda etteheiteid rassismis ja kultuuritavade mittemõistmises. Tema sõnutsi ei saa Soome ühiskond sellest murest aru ega julge ka sekkuda.

Siit ilmnebki vasakliberaalse Lääne ühiskonna nõrkus: neomarksismist lähtuvalt on kaitse alla võetud naised, migrandid ja seksuaalvähemused ning neid kaitstakse kõiki võrdselt, märkamata vastuolusid – suur osa Euroopasse saabuvatest  migrantidest on moslemid, kelle arusaam naiste ja geide õigustest ei vasta Lääne standardidele.

Kõigi vähemuste/kaitstavate võrdse kohtlemise puhul on konfliktid paratamatud ning Lääne ühiskond teeb tagurpidikäigu – näiteks loobuvad feministid migrandinaiste õiguste eest võitlemisest ja keskenduvad tegevusele euroopalikus keskkonnas ehk siis materdavad “keskealist valget heteromeest”.

Vasakliberaalses ja immigratsiooni soodustavad Läänes ei mõisteta, et mida rohkem saabub riiki migrante ja mida kompaktsemalt nad koonduvad oma kogukondadesse (ja seda nad teevadki, et taasleida võõrsil kodumaa tunne), seda enam toovad nad siia oma Aafrika ja Araabia ning seda vähem on neil põhjust üle võtta Lääne väärtusi. Massimigratsioon toob kaasa need probleemid, mille eest kodumaalt põgeneti.

Rootsis on samadest probleemidest rääkinud somaallanna Mona Walter, kes on selle eest oma kogukonnast välja heidetud ja keda ei toeta ka Rootsi ühiskond.