Los Angelese politsei uurib Hollywoodi liberaalide poolt toime pandud seksuaalvägivalda

47RS171113A270

Los Angelese politsei (LAPD) on alustanud üle kahekümne väidetava seksuaalkuriteo uurimist, mis kõik on mingil moel seotud Hollywoodi ja filmitööstusega. Osad uurimise all olevad isikud on avalikkusele teada, mõned aga veel identifitseerimata. Nagu on selgunud, on paljud neist liberaalid.

LAPD esindaja sõnul on tegemist nii seksuaalse ahistamise süüdistustega kui ka vägistamissüüdistustega. Uurimise all olevate isikute nimesid keeldus politsei hetkel avaldamast või kinnitamast.

Varasemast on teada, et uurimise all on filmiprodutsent Harvey Weinstein, näitleja Ed Westwick ja talendiagent Adam Venit. Weinstein, kelle vastu esitatud kaebustest sai alguse suurem seksuaalahistamiste skandaal Hollywoodis, eitab ühemõtteliselt kõiki ahistamise ja vägistamisega seotud väiteid. New Yorki ametnikud on aga teatanud, et Weinsteini vastu on ette valmistamisel süüdistus näitlejanna Paz de la Huerta vägistamise eest 2010.

Möödunud nädalal teatas LAPD, et nad tegelevad töörühma kokku panemisega, kes hakkab uurima vihjeid Hollywoodis laialt levinud seksuaalse ahistamise ja kuritarvitamise kohta, et jõuda tõenditeni, mille põhjal oleks võimalik esitada süüdistused ning alustada kohtuasjaga.

LAPD kinnitas varem ka, et tegeleb näitleja Corey Feldmani kaebusega, mille kohaselt oli teda kui lapsnäitlejat väidetavalt pilastatud ja mis ühtlasi viitas meelelahutusäris tegutsevale pedofiilide võrgustikule, ent lõpetas hiljem uurimise, kuna Feldmani väidetav seksuaalne kuritarvitamine olevat leidnud aset liiga kaua aega tagasi ning väidetav ohver Feldman (46) on California seaduste kohaselt praeguseks juba liiga vana.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Foto: Reuters/Scanpix

Kommentaarid