Lõuna-Aafrika valged avaldasid Londonis meelt

Maailm,
South-African-March-London

Suurbritannias elavad Lõuna-Aafrika Vabariigist pärit valged korraldasid 13. juunil rahumeelse meeleavalduse, mis leidis aset Londonis Trafalgari väljakul. Meelt avaldati Lõuna-Aafrikas elavate valgete vastu suunatud kuritegude ja valitsuse poliitika vastu, teatab South Africa Today.

Meeleavaldusel loodi liikumine “Say We Can”, mille eesmärgiks on avaldada survet Lõuna-Aafrika Vabariigi valitsusele valgete toetuseks.

Lõuna-Aafrika valged buurid, kes moodustavad alla 10 protsendi riigi elanikkonnast, on langenud etnilise puhastuse ohvriks. Kurjategijate grupid panevad toime mõrvu, mida kohalikud võimud tihti ignoreerivad.

Hiljuti võttis Lõuna-Aafrika Vabariik vastu “mustade majandusliku mõjuvõimu seaduse”. See annab riigi neegritest enamusele valgete ees suure eelise töö leidmisel.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused