Marine Le Pen: kurjategija ISIS-e metsikuste paljastamise, eriti aga rahvusluse tõttu

Marine Le PenMarine Le Pen

Prantsusmaa on sooritamas justiitsmõrva globalistliku maailma ühe suurima vaenlase, prantsuse rahvuslaste juhi vastu.

Rahvusrinde liidrile Marine Le Penile esitati neljapäeval süüdistus 2015. aastal Twitterisse postitatud piltide üle, millel oli jäädvustatud äärmusrühmituse ISIS veretöö, teatas prokuratuur.

Nanterre’i kohtunik langetas vastava otsuse pärast Le Peni saadikupuutumatuse tühistamist Prantsuse parlamendi alamkojas novembris, vahendab ERR.

Le Pen postitas Twitterisse kolm ISIS-ega seotud fotot, millest ühel oli äärmusrühmituse ohvri James Foley peata surnukeha.

Marine Le Pen kustutas selle foto pärast pahameeletormi sotsiaalmeedias ja Foley perekonnas, väites, et ta ei olnud ohvri isikust teadlik. Teistel fotodel oli mehest üle sõitev tank ning elusalt põletatud mees puuris.

Fotode tõttu algatas prokuratuur Le Peni suhtes uurimise. Teoreetiliselt võib Le Pen süüdimõistmise korral saada suure trahvi või isegi vangistuse.

Mullu märtsis võttis naiselt puutumatuse ka Euroopa Parlament, kuid see taastati, kui ta juunis rahvusassambleesse valiti.

Marie Le Peni on püütud juba pikemat aega mingil moel elimineerida. Tekib küsimus, et kui need fotod oleks postitanud keegi üldsusele tundmatu isik, kas siis oleks keegi asja vastu üldse huvi tundnud?

Tegelikult on ju kõne all ühe 21. sajandi kõige brutaalsema, jõhkraima ja verejanulisema rühmituse kuritegude paljastamine! Kas kurjategijate metsikuste avalikkuse ette toomine on tõesti samaväärne kuritegu?

Minnes libedamale teele, küsiks ehk – kas kavas on ka holocausti veretööde näitamise keelamine, et Lääne nõrgasüdameline ja kahjuks ka üha nõrgamõistuslikumaks muutuv heaoluühiskond julmuse nägemisest šokki ei saaks? Et me ei näitagi enam pilte Auschwitzi koonduslaagri õudustest?

Aga pole ju mõtet edasi arutada – kohtuasjad Le Peni vastu pole algust saanud mitte tema tegevusest Twitteris, vaid Prantsusmaa poliitilises elus. Ennast demokraatlikuks nimetav ühiskond õiendab arveid inimesega, kes ei mõtle ja ei räägi nii, nagu vasakliberaalne Lääne-Euroopa on oma kodanikele kohustuseks teinud.

Mis aga puutub Marine Le Peni väidetavasse venemeelsusesse, eriti Kremli rahastusse, siis seal toimib lihtne skeem — enne valimisi keerab globalistlik rahamaailm Rahvusrindele kõik rahakraanid kinni, nii et sellel erakonnal jääb üle ainult võimalus leida vajalik raha mingist Ida-Euroopa pangast, kelle klientide seas on ka venelasi — nii saab näidata, et Le Pen saab raha otse Moskvast. Rääkimata sellest, et tegelikult on kogu Prantsusmaa eliidil, ka globalistlikul, olemas mingid tõsisemad suhted Venemaaga.

Kommentaarid