Marine Le Peni tütart rünnati Prantsusmaal Nanterre’is

Marine Le Pen

Prantsusmaa Rahvusliku Liidu juhi Marine Le Peni tütart rünnati Nanterre’is ühe bowlinguklubi lähedal.

Breitbart vahendab, et rünnak toimus bowlinguklubi ukse juures, kui 19-aastane neiu koos ühe sõbrannaga oli klubist lahkumas. Ründajateks olid kaks meest, 32-aastane ja 47-aastane.

Politsei arreteeris kaks kahtlusalust kohapeal. Hetkel ei ole politsei uurimise kohta kommentaare andnud, seega puudub teave ründamise motiivide kohta, kuid Le Peni tütar on teinud politseile meeste vastu avalduse.

Marine Le Pen oli juhtunust äärmiselt häiritud ja nimetas rünnakut põhjuseta agressiooniks. Ta lisas, et tegemist ei olnud mingi kaklusega, vaid selge rünnakuga, põhjuseta rünnakuga, kahe noore inimese vastu. „Kuid selline rünnak ei ole paratamatus. Minu arvates on tegemist pikkade aastate jooksul vastu võetud poliitiliste otsuste selgete tagajärgedega,“ ütles Le Pen, lisades, et tütar oli rünnaku järel šokis, kuid tundis ka kergendust, et juhtum ei lõppenud tõsisemate tagajärgedega.

Le Peni toetajad ja liitlased on samuti väljendanud sügavat pahameelt. Debout Le France (DLF) juht Nicholas Dupont-Aignan kirjutas Twitteris: „Kuulsin tülgastusega rünnakust Marine Le Peni tütre vast. Milline jultumus minna laste kallale nende vanemate poliitiliste vaadete pärast… kui kaugele on nad valmis minema?“

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Kommentaarid