Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Mart Helme sõnad Joe Bideni kohta on osutumas tõeks

13.09.2023
Joe Biden
© Scanpix

Kui EKRE poliitik Mart Helme nimetas USA presidendiks valitud Joe Bidenit juba kaks aastat tagasi korrumpeerunud tüübiks, siis läks siin lahti seakisa, et kuidas te julgete meie suurimat liitlast solvata. Mis siin ikka tahta, kui meie liberaalid on samuti korrumpeerunud. Nüüd viimaks on jõutud ka Ameerikas endas arusaamisele, et Bideni tegevust tuleb uurida.

Tollane siseminister Mart Helme, rahandusminister Martin Helme ning eurosaadik Jaak Madison rääkisid 2020. aasta novembris TRE raadios, et USA valimistulemused on võltsitud ning Joe Bideni presidendiks saamine om Ameerika allakäigu algus.

Tagantjärele näeme, et neil oli õigus.

Mart Helme hinnangul võltsiti valimisi ja Joe Bideni valis Ameerika presidendiks süvariik.

“Süvariigi tegutsemisloogika on omaenda tegevusvabaduse tagamiseks sokutada igale poole närakaid, korrumpeerunud, šantažeeritavaid närakaid. Joe Biden ja Hunter Biden on korrumpeerunud tüübid,” ütles siseminister.

Eile teatasid uudistekanalid, et USA esindajatekoda algatab Bideni suhtes juurdluse ja teda ähvardab ametist tagandamine.

„USA esindajatekoda algatab kongressi juurdluse, et selgitada välja, kas president Joe Biden on võimu kuritarvitanud. Kui Biden selles süüdi jääb, ootab teda tagandamine,“ vahendas ERR.

„Kokkuvõttes annavad need süüdistused pildi korruptsioonikultuurist,” rääkis esindajatekoja eesistuja Kevin McCarthy. “Seepärast soovitan ma esindajatekoja komisjonil algatada ametlik tagandamisjuurdlus president Joe Bideni vastu.“