Martin Helme pärast Manchesteri veresauna: kuna Euroopa eliit ei soovi kontrollida Euroopa piire, tuleb taastada kontroll Eesti piiridel!

Maailm,
- Updated

Kuna Euroopa eliit ei soovi kontrollida Euroopa piire, siis tuleb taastada kontroll Eesti kõigil piiridel, ütles Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees Martin Helme pärast islamiterrorit Manchesteris.

Avaldame Martin Helme Facebooki postituse täismahus:

President Kaljulaid astus jälle kahe jalaga ämbrisse. Manchesteris toimunud islamiterrori peale teatas, et meie “ei pea kodumaal nende asjade pärast liiga palju muretsema”, kuna oleme ilmalik riik! Mis vaim presidendi mõttemaailma juhib, saime selgeks juba ametisse astumise ja jõulude ajal, aga ka poliitilises mõttes on tegemist ju küündimatuse tipuga – või endale ja rahvale valetamisega.

Islamisti jaoks on uskmatu inimene madalam kui koer (ja koer on islamis madal, räpane loom). Uskmatud tuleb kas oma usku pöörata või ära veristada. Seega on usuleigus Eesti jaoks islami pealetungi kontekstis selgelt kahjuks, mitte kasuks. Me ei ole isegi mitte “raamatuinimesed”.

Ja muidugi katse rahustada inimesi, et meie oleme kaitstud, sest – pange nüüd tähele! – on kokku lepitud, et Schengenis hakatakse inimeste kohta infot koguma ja riigid hakkavad seda omavahel jagama, seega “Me teame edaspidi, kes on sees ja kes on väljas. Paremat lahendust ei ole.”

Seega on terrorismi vastu parim lahendus suurem vend sinu kukil. Ja muid lahendusi polegi! Seda, et sadu tuhandeid “pagulasi” polegi kusagil kirjas või on nad kirjas valeandmetega, ei maksa tähele panna. Korralikud inimesed, kes reisivad dokumentidega Eestist-Soome tööle või siit Lõuna-Euroopasse puhkama – vaat need saavad nüüd kõik kirja ja Suur Vend teab täpselt, kus te olete või kus käisite! Järgmine kord, kui noorte inimeste ihutükid läbi õhu vihisevad, saateks allahi kiitmine, saab kuulutada välja järgmise sammu kodanike elu iga detaili kontrolli alla võtmiseks riigi poolt. Ikka meie turvalisuse heaks, mis sest, et turvalisus ise muutub iga hetkega aina raskemini tajutavaks. Rändekriis on võimuahnetele poliitikutele ja hämaratele julgeolekujõududele nagu iga päev tulevad jõulud, pole siis ime, et selle lõpetamiseks ei võeta mitte midagi ette.

See ei ole muidugi lahendus, et Euroopa riigid asuks Euroopa piiri päriselt valvama ja piiriületust päriselt kontrollima, st sisse laskma ainult inimesi, kel selleks õigus ja tagasi ning välja saatma neid, kel siin luba olla ei ole. Pole lahendus!

Ma pakun kohe veel ühe lahenduse. Kuna Euroopa eliit, kelle hulka kuuluba ka paraku meie president, ei soovi kontrollida Euroopa piire, siis tuleb taastada kontroll Eesti kõigil piiridel (jah, ma räägin sadamatest!). Sisserände aluseks saab edaspidi olla ainult kas Eesti poolt välja antud viisa või elamisluba või siis Eesti poolt määratud riigi kodakondsust tõestav pass. Kõik mujal EL-is välja antud Schengeni viisad ja elamisload ei tohi anda alust Eestisse sissesõiduks.

Siis tõepoolest ei peaks me “nende asjade” pärast liiga palju muretsema.

UU

Foto: AP

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused