Massiimmigratsioon “rikastav” mõju – Euroopa saab tagasi vanad ja lisaks uued haigused

Maailm,
©Reuters/Scanpix
Praegu juba mingi eelnev haiguste kontroll toimub, kuid kindlasti pole see piisav, eriti kui migrandid kohe laiali putkavad.

Postimees vahendab üht hoiatavat uudist, millel on otsene seos immigratsiooniga.

Inglismaal diagnoositi noorel naisel hiljuti üliharuldane genitaalidel haavandeid tekitav ja lihaskude hävitav «lihasööja» haigus donovanoos ehk kubemegranuloom, mis levib sugulisel teel. Seni on seda esinenud vaid troopilises kliimavöötmes elavate inimeste hulgas. Euroopas ei ole varem haigust esinenud – see on seni levinud ainult kaugetes troopilistes piirkondades Indias, Guajaanas ja Uus-Guineas.

Siit jõuamegi kohe pagulaste juurde – suurem osa neist tuleb vaestest ja sõdivatest riikidest, kus hügieen, haiguste ennetus, toimiv tervishoid ja teadlikkus on olematud või põhinevad rahvusvaheliste organisatsioonide abil, mis kohe kindlasti igasse kohta ei jõua. Migrandid aga Euroopasse jõuavad.

Kui meenutada, kuidas 2015. aastal Kreekas maabunud põgenikud kohe joonelt Inglise kanali äärde välja põrutasid, võib eeldada, et ega keegi neid haiguste suhtes ei kontrollinud. Põhjalikult ei kontrollita neid tänaseni, eriti veel haruldaste haiguste suhtes – kuidas Euroopa siis “kalleid külalisi” alandavasse medkontrolli või koguni karantiini saadab!

Ilmselt on nende maalelubamisel vabaühenduste inimsmugelduslaevadelt mingi kontroll olemas, kuid kindlasti on see nõrk. Tuletagem meelde Aquariuse lubamist Valenciasse – neist 467 immigrandist, kes pandi elama ühiselamutesse, kust eelnevalt üliõpilased välja aeti, oli 24 tunni pärast alles vaid 444. Põhjaliku kontrollita migrandid hulguvad juba peagi Euroopa avarustes.

Lisaks sellele, et paljud migrandid vägistavad Euroopas, on ka eurooplannadel sageli nõrkus eksootiliste meeste vastu ja nii need samad “eksootilised” haigused ka levivad. Ja päris kindlasti on poliitkorrektsus kõvasti kägistamas ka avalikku teavet sellest, kui palju on migrantidega Euroopasse uusi ja vanu haigusi sisse toodud. Ebolat on mõningatel andmetel Itaalias juba ammugi diagnoositud.

Massimigratsiooni halvad mõjud on kohe kindlasti kordi suuremad, kui võimalik kasu, mida see head elu otsiv rahvahulk kunagi üldse võiks pakkuma hakata.

Loe migrantide kiirest kadumisest ka SIIT.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused