Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Massimigratsiooni eesmärk on hävitada Euroopas konservatiivne poliitika

-
29.06.2023
Paat migrantidega
© Scanpix

Vasakliberaalsed poliitikud on aastaid tembeldanud vandenõuteoreetikuteks kõiki, kes on nimetanud massiimmigratsiooni mahitamist nn suureks asendamiseks. Ent maskid on hakanud langema ja üha otsekohesemalt kostub üleskutseid suurendada migratsiooni veelgi, eesmärgiga hävitada Euroopas konservatiivne poliitika.

Vabaühenduse Mission Lifeline International asutaja Alex Steier kirjutas sotsiaalmeedias, et Alternatiiv Saksamaale (AfD) edu hiljutistel Tüüringi liidumaa valimistel osutus võimalikuks ainult põhjusel, et Saksamaal ei ole piisavalt migrante. Steier leiab, et kui migrante oleks lastud riiki veelgi rohkem, ei oleks AfD neid kohalikke valimisi kunagi võitnud. „Kui meil oleks riigis piisavalt välismaiseid immigrante (nt tuleks anda afgaanidele ja teistele tagakiusatutele viisavabadus) ja kui neile antakse kohe ka valimisõigus ei oleks Sonneberg (Saksamaa ringkond) praegu mingi teema. Seega: avage piirid!“ kirjutas Steier Twitteris.

Steieri üleskutse järgnes AfD kandidaadi Robert Sesselmanni kindlale võidule Sonnebergi ringkonnas möödunud nädalavahetusel – valimistulemus, mis on kõvasti raputanud kogu Saksamaa peavoolu. Lisaks on AfD populaarsus tõusnud arvamusküsitluste kohaselt 20 protsendini, mis on rekordkõrge ja viinud AfD Saksamaal populaarsuselt teiseks parteiks.

Mitmed vasakpoolsed poliitikud ja aktivistid on korduvalt kutsunud üles AfD keelustamisele, kuid Steieri arvates on lahenduseks veelgi massilisem immigratsioon ja automaatse valimisõiguse andmine uustulnukatele. Ta leiab, et kui oma rahva hulgas ei ole soovitud valimistulemust võimalik demokraatlikult saavutada, siis tuleb sisse tuua uued inimesed, kes hääletavad teisiti.

Mõned sotsiaalmeedia kasutajad viitasid Steier postituse peale asjaolule, et läände tulevatest migrantidest ei saa sugugi tingimata mitte vasakpoliitika pooldajad, vaid tegemist on sageli oma kodumaa rangetele tavadele kindlaks jäävate inimestega, kes ei kohku tagasi ka vägivalla ees. Statistika andmetel panid nt afgaanid 2020. aastal Saksamaal toime 21 773 kuritegu, millest 94 moodustasid mõrvad ja tapmised. 72 miljoni elanikuga Saksamaal on kuritegevuse protsent Saksa kodanike hulgas 1,8 ja tõsiste kuritegude protsent 0,0002. Saksamaal elavate afgaanide puhul on sama protsent vastavalt 7,8 ja 0,3, mis tähendab, et nad sooritavad keskmiselt neli korda rohkem kuritegusid kui etnilised sakslased.

 

Allikas: Remix News