Massimigratsiooni soosimine ei ole hea kellelegi – aafriklased peavad õnnelikuks saama Aafrikas

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Ghana president Nana Akufo-Addo – tõsine ja asjalik mees, kes tahab hoopis muud, kui Euroopa vasakliberaalid – ta soovib musta rahva õnne Aafrikas.

Eesti vasakliberaalid peaksid aafriklastest eestlaste vorpimise asemel mõtlema pigem Aafrikale kui musta rassi kodumaale, kes neid vajab.

Majandusõppejõud Alver Aria kirjutas neljapäeval Uutes Uudistes: “Kui Euroopa, sealhulgas Eesti ettevõtjad, soovivad Euroopasse õppima tulnud tudengid endale jätta, siis arenguriigid jäävadki vaesteks. Seega soov haarata endale arenguriikidest pärit lõpetajad on arenguriikide rahva suhtes sügavalt ebaeetiline. Sama ebaeetilisus kehtib soovi kohta valida põgenikest välja endale haritud oskustöötajad – kes siis Aafrika ja Lähis-Ida majandust üles ehitama jääb?”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vasakäärmuslasest ajakirjanik Krister Paris seevastu rõõmustab, et Kolmandast maailmast tulevat ettevõtlikud inimesed siia – see on tüüpiline marksistide mõtlemine, sest nemad kasutavad igasuguseid protsesse oma huvides ära. Tegelikult on Euroopat kõvasti sarjatud ka rahvusvahelistel foorumitel, et ta üritab oma vananemist ja töötegijate arvu vähenemist kompenseerida Kolmanda maailma helgeid päid varastades.

Juba rändekriisi alguses pöördusid neli Lääne-Aafrika kristlikku piiskoppi Euroopa Liidu poole palvega mitte meelitada kodumaalt ära sealseid noori, sest nii ei tõusegi Aafrika jalule. Needsamad usujuhid viitasid juba tollal Mustal Mandril levitatavatele juttudele, et aafriklasi oodatavat Euroopas väga ja nad saavat kohe hea elu peale ja ülemusteks. Mõistagi aga tuleb neil jõukus reaalsuses sama raske vaevaga teenida nagu eurooplastel (kuigi vasakliberaalne Euroopa on neile loonud poputamissüsteemi).

Postimees vahendas tänavu märtsis agentuuri France presse ajakirjaniku Stacey Knotti kirjutist sellest, kuidas Ghana kutsub afroameeriklasi tagasi Mustale Mandrile. Selles on märklaused: “Aafrika diasporaad kutsutakse armastusele ja ajaloole rõhutades koju naasma”, “Ebameeldiv rassiline õhkkond paneb inimesi USAst lahkuma” ja “Aafrikas tuntakse end sarnastest inimestest ümbritsetuna meelivalt ja vabalt.”

“Ebameeldivast rassilisest õhkkonnast” rääkides peakski rõhutama, et igal rassil ja rahvusel on oma põliskodu, kus tuntakse ennast hästi, ning rassism ja võõraviha tekivadki erinevate kultuuride segamisest  mingi etnose kodumaal.

Knotti kirjutab: “Ghana president Nana Akufo-Addo nimetas 2019. aasta tagasituleku aastaks. Ühelt poolt selleks, et meenutada orjusesse sunnitud aafriklaste parandamatut optimismi, teisalt, et julgustada järeltulijaid koju naasma. Hoogsa alguse aasta aega kestvale kampaaniale aitasid teha sellised kuulsused nagu supermodell Naomi Campbell ning näitlejad Idris Elba ja Rosario Dawson, kes osalesid detsembri lõpus Ghana pealinnas Accras Full Circle’i festivalil.”

Taas Postimehest: “Aafrika peab muutma oma suhet Euroopaga, kui ta tahab hakata omade jõududega toime tulema ning lõikama kasu oma suurtest loodusvaradest, mis võivad Aafrika ümber teha,” ütles Ghana president neljapäeval. Ja ongi õige: Aafrika rikkustest saagu kasu aafriklased, küll meie omal maal ise hakkama saame!

Akufo-Adodo ütles seda pöördumises 400 Prantsusmaal elava Aafrika diasporaa esindajale, kes olid kogunenud Pariisi Élysée paleesse. “Kui me leiame vahendid selle elanikkonna harimiseks ja neile oskuste andmiseks, siis paneme Aafrika väga tugeva majandusliku kasvu teele,” lausus ta. Aafrika on tema sõnutsi nüüd ainulaadses positsioonis, sest tal on kõvasti loodusvarasid ning maailma noorim elanikkond. Aafrikas on iga neljas inimene alla 19-aastane.

Nagu näha, töötavad Vahemerel migrante kokku korjavad vabaühendused, Euroopa vasakpoolsed ja liberaalid ning ka Eesti sallivuslased otseselt vastu sellele, mida Aafrika tegelikult vajab. Must Manner vajab arengut ja seda edasiviivat põlisrahvast oma kodumaal, mustanahalisi “eestlasi” on vaja ainult president Kaljulaidile ja Valdo Randperele nende multikultuursetes unistustes.

Eesti rahvuskonservatiivid toetavad kõiki arenguid, mis annavad aafriklastel võimaluse olla oma kodumaal vabad, edukad, jõukad ja kaitstud. Meie tahame sedasama olla oma kodumaal ja seetõttu oleme ka aafriklaste massimigratsiooni vastu.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused