Meedia: Saksamaal elavat süüria arsti süüdistatakse sõjakuritegudes

Maailm,
©AFP/Scanpix
Arvata, et Süüriast põgenejad on ainult süütud ohvrid, võib ainult naiivne inimene.

Angela Merkeli algatatud valimatu süürlaste masstervitamine annab kibedaid vilju – sõjast Saksamaale tulnud inimesed ei olegi ainult õnnetud ohvrid, vaid ka kurjategijad, kellest üks sadist töötab arstina.

Saksamaal elavat süüria arsti uuritakse seoses kahtlusega, et ta pani sõjast räsitud riigis toime inimsusevastaseid kuritegusid, kirjutas reedel nädalaväljaanne Der Spiegel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Prokurörid kahtlustavad, et mees peksis ja piinas Süüria režiimi poolt vahistatud inimesi, kui ta Homsi linnas arstina töötas, kirjutas väljaanne.

Mees, kelle nimeks anti Hafiz A., kolis Saksamaale 2015. aastal. Praegu elab ta Hesseni liidumaal, kus ta töötab arstina.

Kaks tunnistajat rääkisid prokuröridele, et mees ja tema kolleeg keeldusid andmast ravi ühele epileptikule, sundides teda seejärel võtma ainet, mis tema seisundit järsult halvendas.

Hiljem peksid nad patsiendi surnuks, ütlesid tunnistajad. Perekond leidis ohvri surnukeha päev hiljem veriste haavadega näol ja aukudega koljus.

Veel kaks tunnistajat, endised sõjaväehaigla arstid, kirjeldasid, kuidas kahtlusalune opereeris režiimivastast isikut narkoosita.

Kahtlusalune on oma advokaatidele öelnud, et eitab kõiki süüdistusi, kirjutas Der Spiegel.

Süüria inimõiguste vaatluskeskuse andmeil on 2011. aastal alanud kodusõja vältel kinnipidamiskeskustes surnuks piinatud või õõvastavate elamistingimuste tõttu surnud vähemalt 60 000 inimest. (AFP-BNS)

2 commentsOn Meedia: Saksamaal elavat süüria arsti süüdistatakse sõjakuritegudes

 • Avatar

  Esiteks kallid UU-d – teeme paar asja selgeks – Süürias on valitud SEADUSLIK VALITSUS – sõnaga reziim iseloomustatakse EBASEADUSLIKULT võimule tulnud klikki. Meenutaks, et ka Kremli mõned “alluvad” on Eesti praegust valitust (ka eelmisi) kutsunud reziimiks.
  Teiseks – arvestades, et ka Saksamaa on osaline USA/NATO poolses EBASEADUSLIKUS INVASIOONIS Süürias siis suhtuksin VÄGA allika kriitiliselt sellistesse “leidudesse”. Tuleb arvestada, et kui ühle Süüria arstil sai siiber seal oelvast sõjast ja kolis Saksamaale, ning olles seal oma riigi valitsuse pooldaja siis ainult loll ei arva, et tal Saksamaal islmistidest (kes on Süüria sõjas ühed pea süüdlased) vaenlasi ei ole kas temast lahti tahavad saada.
  Uutel Uudistel peaks ju olema kohaliku “kliki” meediaga omad ja ka kurvad kogemused – siis miks nii varmalt kohe tormatakse vastase ämbrisse?

  Lisaks meenutaks, et see “”Süüria inimõiguste vaatluskeskus”” on Sorose poolt rahastatud asutus – seega tema andmeid tuleks võtta ka pehmelt öeldes teatud kriitikaga. Olid ju nemad nende nn “Valgete Kiivritega” (kes SÜüria valitusele ustavaid inimesi tapsid ja valitsuse vastast propagandat tegid) ühe paadis ja “pesid” nende jälkusi usinalt ka üritasid nende teod Süüris valitsuse pooldajate arvele kirjutada.

  • Avatar
   Sest Uued Uudised on iisraeli globalistliku agendat toetav neediaväljaanne.

   Mäletan kuidas selle aasta vist esimeses “Räägime Asjast” saates Martin Helme valetas nagu suu suitseb, et “Assadi käsul Suleimani viskas väikseid lapsi leivataignamasinasse ja seejärel elusalt ahju”.

   Või kuidas sama nooremhelme laitis, et Trump oma Tomahooke Assadi tapmiseks ei kasutanud, sest siis oleks Aramea kristlased saanud juudenite poolt likvideeritud koos Aramea keelega.

   Või kuidas EKRE toetab Jeruusalemma Iisraeli saatkonna viimist, kuigi KÕIK PÕLISKRISTLASED JERUUSALEMMAS, ehk mõlemad katoliku kirikud, maroniidid, koptid, isegi luteri esindus saatsid Trumpile kirja, et judaistidele see ala ei kuulu, see on kolme religiooni ühine ajalooline paik. Isegu USA enda luterlased olid Trumpile vastu kõige kõrgemal tasemel, aga Trump kuulas usuhulle 2katoliiklikke evangelikaale”.

   Sellest ei kõssandu Eestigi kirikumeedia, et sama Trumpi võtte järel tahtis sionistlik reziim hakata kristlike kirikute vara Jeruusalemmas konfiskeerima, nõudes selle eest taganjärgi jõustuvat kirikumaksu, ning siis pandi kinni Jeesuse Hauakambrikirik, ning iisraeli sionistlikud terroristid ja usuhull reziim pidi oma nõudmistest taanduma.

   VK : COm / PROOTON lehel on mul palju videoid kogutud, mida sionistlikud terroristid palestiinas korda saadavad 8 tulistavad lõbu pärast väikseid lapsi kes palli mängivad jne ), kuidas tõelised kristlased Jeruusalemmas nende usuhullude judaismi läinud venelastesse ehk ashkenatsidesse tegelikult suhtuvad jne.

   Muide, Reagan aitas gaasitada 20 tuhat inimest surnuks, 100 tuhat vigaseks, ning meie siin austame sellist massimõrtsukat, kes kõigele lisaks veel USA majanduse tuksi keeras.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused