Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: erinevus jätkab rikastamist ka Venemaal – migrandid vägistasid teletähe otse Ostankino telekeskuse juures

-
07.07.2024

Naiste ja laste vägistamised Venemaale saabunud moslemitest migrantide poolt on sealne igapäevane reaalsus, mõjukad ja julmad sisserännanute kogukonnad mätsivad tihtipeale sellised pahateod kinni ja lihtsad venelased on kaitseta. Neid, kes osutavad vastupanu, arreteerib nende enda politsei. Ja kuna paljud nooremad vene mehed on saadetud rindele, jäävad nende enda pered kaitseta.

Aga sellist asja veel pole olnud, et grupp sissesõitnuid „rikastaks“ teletöötajat otse Kremli telekanalite pühamu ehk Ostankino telekeskuse ees.

Moskva politsei pidas kinni kolm meesmigranti, kes vägistasid ära telekanali „Матч ТВ“ töötaja. Kahe kurjategija kinnipidamisest teatas Venemaa siseministeeriumi esindaja, endine miss ja ise tuntud telenägu Irina Volk.

Noort naist rünnati kohe Ostankino telekeskuse juures siis, kui ta hakkas hilja õhtul töölt koju minema.

Juurdluse “võttis oma kontrolli alla” Venemaa Juurdluskomitee ülem Aleksandr Bastrõkin ise, kes täpsustas pressiteates, et kõik kolm vägistajat on tulnud Venemaa pealinna Usbekistanist. Raevunud on ka kogu putinivisiooni juhtkond eesotsas Tina Kandelaki endaga.

On kinni peetud ka kolmas pervert. Grupiviisilise vägistamise eest saab Venemaal küll vähem, kui kangelasliku sõjaväe „diskrediteerimise“ eest, aga siiski kuni 10 aastat.

+ + + + + + +

Ka sõjast inspireeritud venemaalased ise näitavad aina sagedamini üles perversset julmust.

Paljud vene väljaanded kirjutavad täna sellest, kuidas Kurskis pani armastav isa põlema oma 8-aastase poja tuharad, kusjuures leegid kõrvetasid ka 1-aastast tütart.

Poisiklutt ei kuulanud oma 38-aastase isa sõna, too vihastas, kallas lapse pepu üle piiritusega ja süütas. Põletushaavu sai ka kõrval seisnud 1-aastane tütreke. Ema sai mehe julmusest šoki ja kutsus välja kiirabi ja politsei.

Mõlemad lapsed viidi haiglasse, 1-aastasel said põletushaavu pea, kael, käed ja jalad, poisil aga tuharad ja jalad.

Kokku on peres 5 last. Ema paigutati koos kahe vigastatud lapsega haiglasse, ülejäänud kolm viidi lastekodusse.

Isa on arreteeritud, ta on varem olnud kohtu all röövimiste eest.

Ivan Makarov

MEEDIAVALVUR: endised „konservatiivid“ on EKREt materdades ületanud juba ka Delfit