Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: Kanye Omary West saabus Moskvasse

-
30.06.2024
Sõbrad Gocha & Kanye (paremal)

„Sanktsioonide“ all “ägav” Venemaa on nüüdseks juba nii vaene, et seal käivad vaid väiksema kaliibriga või vaesunud lääne staarid.

No kes on näiteks see Kanye West, kes saabus eile oma lennukiga Moskvasse? Mingi kolmanda liiga artist. Oleks meie Genka, kõik otsiksid juba taga tema haisvaid tosse. Aga West peatus vaikselt hotellis Four Seasons, kus öö maksab kõigest 1 000 000 mingisugust rubla. Hotellinumbris „Kuninglik lõuna“ on tema käsutuses marmorist süvavee vannituba ja saun, aknast avaneb imeline vaade Punasele väljakule ja Kremlile.

Westi Moskvasse vahendanud Jana Rudkovskaja, tuntud iluuisutaja Pluššenko naine, teatab, et kui West otsustab esineda 8. juulil Lužniki staadionil, müüvad nad 80 000 piletit vähem kui kolme päevaga.

Esialgu aga tuli räppar õnnitlema oma 40 aastat vanaks saanud sõpra, disainer Gocha Rubtšinskit, kes juhib juba mitu aastat moebrändi Yeezy. Eile pidutsesid nad restoranis Beluga, kus laual oli viin, must kalamari (Westi see ei solvanud) ja palju muudki.

Produtsent Pavel Rudenko vihjab, et West võis tulla ühe oligarhi korporatiivpeole, nagu hiljuti käis Venemaal ka Jennifer Lopez. Kusjuures sellised artistid ei pea ilmtingimata esinemagi, saades tohutult suurt raha lihtsalt kohaloleku eest. Westi klassi artistid alla miljoni ei võta – mitte rubla, vaid juba dollarit.

Kanye West kaotas oma suupruukimise pärast 2022. aastal palju lepinguid ja tema enda sõnul jäi ta ühe päevaga ilma 2 miljardist dollarist. Praegu on tal „kõigest“ 400 miljonit.

Vene produtsendid arvavad, et Westi küsitud raha peab olema nõnda suur, et see korvaks talle vältimatu mainekahju Läänes pärast visiiti terroririiki. Ühe versiooni kohaselt võib Kanye West pidada salaläbirääkimisi Venemaa kodakondsuse saamise üle lähitulevikus.

Oleks ta tulnud sarnase sooviga Eestisse, kui Isamaa võimul oli, saaks väikse papi eest raudselt ja Stelmahilt elamisloa.

Teda Venemaale vahendav Jana Rudkovskaja on andunud putinlane, isegi oma lapsi laseb riietada vene sõjavormi.

Ivan Makarov