Merkel hädas protestijatega

Maailm,
- Updated
Saksamaa

Vaatamata peavoolumeedia ja peavooluküsitluste ülikõrgest toetusprotsendist kimbutavad Angela Merkeli valimisesinemesi pidevad vilekoorid, vahelekarjujad ja demonstratsioonid.

Reedel 8.09 loobiti Läänemere rannikule Wolgasti kampaaniaüritusele saabunud Merkeli autot tomatitega, tema kõnesid on sageli segatud mahakarjumise ja vahelehüüetega.

Kohe leiti ka nö süüdlased. Merkeli kristlike demokraatide peasekretär Peter Tauber ütles usutluses ajalehele Neue Osnabrücker Zeitung, et vahejuhtumid on seotud populistliku erakonna Alternatiiv Saksamaale püüetega pääseda esmakordselt föderaalparlamenti.

Protestide tegelik põhjus võib aga peituda kantsleriproua äpardunud migratsioonipoliitikas, mida on hakanud suurte kulude ja oma inimeste unarusse jätmise tõttu kritiseerima koguni sotsid ja rohelised.

AP-BNS- UU

FOTO: Reuters/Scanpix – Alternatiiv Saksamaale miitingulised kannavad loosungit – “Meil on lapsed, sinul ei ole!”

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused