Midagi uut: Benin käskis EL-i saadikul riigi siseasjadesse sekkumise pärast riigist lahkuda

Maailm,
©AFP/BNS
Rahutused Beninis möödunud kevadel.

Benin andis Euroopa Liidu suursaadikule korralduse riigist lahkuda, sest ta sekkus riigi sisepoliitilistesse asjadesse, ütlesid diplomaatidest allikad kolmapäeval.

“Ta sekkus siseasjadesse liiga palju,” ütles anonüümsust palunud kõrge Benini diplomaat. Diplomaadi sõnul on saadik Oliver Nette’il aega lahkuda 1. detsembrini.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Uudis ei selgita, milles seisnes sekkumine selle Aafrika riigi siseasjadesse, kuid Euroopa Liidu suursaadiku tegevus näitab, et EL ei austa lisaks liikmesriikide seadustele ka Kolmanda maailma riikide omi.

Kommentaarid

One commentOn Midagi uut: Benin käskis EL-i saadikul riigi siseasjadesse sekkumise pärast riigist lahkuda

  • Avatar
    Kadri Seddiki

    Voib olla seal Aafrikas on vastupidi: EL esitab kvoodid, kui mitu protsenti peab mingi riik loovutama oma rahvastikust?🙃

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused